Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Mitsubishi Space Gear

mitsubishi space gear

Pojazd znany pod nazwą Mitsubishi Space Gear to samochodów zaliczany do grona aut o charakterze dostawczym oraz osobowych vanów. Model ten w wersji dostawczej zapewnia miejsce dla 2 osób oraz dysponuje przestronną przestrzenią bagażową, która umożliwia przewożenie wielu dużych ładunków o sporej masie, a także nietypowych gabarytach. Jeśli chodzi o wersję osobową to pozwala ona na zapewnienie komfortowych, a także bezpiecznych warunków jazdy dla nawet 9 osób. W związku z takimi cechami, samochód taki był i jest nadal wykorzystywany przez firmy, których działalność jest powiązana z przewozem towarów oraz pasażerów na różnych dystansach. Wykorzystanie prywatne tego auta jest rzadsze od użytkowania komercyjnego.


Bardzo ważną cechą  auta Mitsubishi Space Gear produkowanego w latach 1994-2007 jest fakt, że pojazd ten charakteryzował się wzmocnioną konstrukcją. Dzięki niej samochód ten był w stanie przewozić nawet bardzo ciężkie ładunki, a także dużą liczbę osób bez problemu z dynamiką jazdy, stabilnością oraz brakiem odporności na przeciążenia. Wyposażenie zastosowane w prezentowanym modelu zapewniało komfort i bezpieczeństwo podróży.


Opisywane auto Mitsubishi Space Gear dysponowało napędem na tylną oś lub bardziej dynamiczną wersją na cztery koła. Moc była przenoszona na taki układ przy pomocy 4-biegowych skrzyń automatycznych lub 5-biegowych przekładni w wersji manualnej. Silniki benzynowe o pojemności 2.0, 2.4 oraz 3.0 litra zapewniały moc na poziomie 113-185 koni mechanicznych. Jeśli chodzi o jednostki dieslowskie to posiadały one pojemność 2.5 i 2.8 litra oraz moc 99-140 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mitsubishi space gear?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mitsubishi Space Gear jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mitsubishi Space Gear. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt