Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Chevrolet Astro

 • Chevrolet Astro

  Chevrolet Astro Stan samochodu - bardzo dobry.

  46000
  Rok produkcji:
  1999
  Przebieg:
  86000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna+LPG
  Moc silnika:
  193 KM
  Poj. silnika:
  4300 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Pojazd noszący nazwę Chevrolet Astro jest samochodem typu van, który umożliwia przewożenie zarówno osób, jak również różnych towarów. Prezentowany samochód był produkowany w latach 1985-2005. Charakteryzuje się on dużą przestrzenią bagażową. Został on stworzony głównie z myślą o osobach, które prowadzą firmy, które w ramach swojej działalności muszą przewozić różne towary charakteryzujące się dużym ciężarem.


Samochód o nazwie Chevrolet Astro jest pojazdem charakteryzującym się dużymi rozmiarami oraz konstrukcją obejmującą wykorzystanie najwyższej jakości materiałów. Są one niezwykle trwałe i dzięki temu możliwe jest przewożenie nawet bardzo ciężkich ładunków na krótkich i długich dystansach. Opisywany samochód dostępny jest w wersji towarowej, ale również posiada sporo miejsca dla pasażerów, więc może być stosowany jako auto rodzinne oraz jako samochód wykorzystywany w firmach przewożących ludzi.


Prezentowane samochody Chevrolet Astro były pojazdami posiadającymi napęd na tylną oś lub na cztery koła. Za przenoszenie mocy na taki napęd odpowiadały różne rodzaje skrzyń biegów, takie jak skrzynia automatyczna 4-biegowa oraz skrzynia manualna posiadająca 4 lub 5 przełożeń.


Pierwsza generacja Chevroleta Astro była produkowana w latach 1985-1994. Samochód ten był dostępny w trzech wersjach silnikowych o pojemności 2.5 oraz 4.3 litra. Ich moc sięgała poziomu 90-200 koni mechanicznych. Druga generacja była produkowana od 1995 do 2005 i była dostępna w jednej wersji silnikowej. Był to silnik o pojemności 4.3 litra i mocy 190 koni mechanicznych.

Polska

Chevrolet Astro - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Chevrolet Astro w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt