Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Chevrolet Evanda

 • Chevrolet Evanda

  Chevrolet Evanda AUTO Z PLSKIEGO SALONU

  8699
  Rok produkcji:
  2006
  Przebieg:
  227000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna+LPG
  Moc silnika:
  136 KM
  Poj. silnika:
  1995 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód znany na rynku jako Chevrolet Evanda jest pojazdem należącym do grupy aut klasy średniej. Jest to więc typowy pojazd rodzinny, który zapewnia komfortowe, a także bezpieczne warunki jazdy dla 4-5 osób. Wyposażenie tego samochodu spełnia wymagania większości użytkowników, ale nie jest ono tak bogate jak w przypadku aut klasy premium lub luksusowych. Jest to więc samochód rodzinny przeznaczony dla osób, którym zależy na względnie komfortowej jeździe na krótkich i długich dystansach oraz na niskich kosztach utrzymania.


Prezentowany model Chevrolet Evanda był samochodem produkowanym przez koreański koncern Daewoo w latach 2000-2006. Był to pojazd dostępny wyłącznie w wersji sedan z czterema drzwiami. Auto posiadało napęd na przednią oś, a moc była na nią przenoszona przy pomocy 4-biegowej skrzyni automatycznej, a także 5-biegowej skrzyni biegów w wersji manualnej. Pojazd był dostępny w czterech wersjach silnikowych.


Pierwszym stosowanym silnikiem samochodu Chevrolet Evanda była jednostka R4 2.0. Generowała ona moc 115 koni mechanicznych przy 5200 obrotach na minutę. Dawało to prędkość maksymalną sięgającą granicy 190 kilometrów na godzinę. Drugi był silnik R4 2.0 16V zapewniający moc 148 koni mechanicznych przy 5400 obrotach na minutę. Taki silnik zapewniał prędkość maksymalną 205 kilometrów na godzinę. Najmocniejszą jednostką był silnik R6 2.5 o mocy 156 koni mechanicznych przy 5800 obrotach na minutę. Pojazd z takim silnikiem był w stanie rozpędzić się do prędkości 210 kilometrów na godzinę. Oczywiście wszystkie wspomniane wyżej jednostki napędowe są mechanizmami benzynowymi.

Polska

Chevrolet Evanda - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Chevrolet Evanda w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt