Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Chevrolet Trans Sport

 • Chevrolet Trans Sport

  Chevrolet Trans Sport SPROWADZONY W SZWECJI

  6400
  Rok produkcji:
  2002
  Przebieg:
  272000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  184 KM
  Poj. silnika:
  3400 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Chevrolet Trans Sport znany bardziej pod nazwą Pontiac Trans Sport jest pojazdem należącym do grupy samochodów typu van. Jest to samochód przystosowany do przewożenia od 5 do nawet 7 osób. Oznacza to, że pojazd ten został stworzony z myślą o osobach, którym zależy na wejściu w posiadanie auta rodzinnego charakteryzującego się bardzo dobrymi osiągami oraz wysokim poziomem komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Ogromnym atutem są nowoczesne rozwiązania i elementy wyposażenia spełniające wymagania wielu użytkowników.


Opisywany model Chevrolet Trans Sport był produkowany w latach 1989-1998. Pojazd posiadał płytę podłogową zabezpieczoną galwanicznie przed korozją. Rozwiązanie to zapewniało również ochronę przed drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi powstającymi na przykład w wyniku uderzeń, itp. Płyta ta była również odporna na duże obciążenia generowane przez 7 osób oraz bagaże umieszczone w aucie.


Chevrolet Trans Sport to samochód, w którym za przenoszenie mocy na napęd odpowiada 3 lub 4-biegowa skrzynia automatyczna lub manualna posiadająca 5 przełożeń. Prezentowany model był dostępny w kilku wersjach silnikowych. Stosowano w nim benzynowe jednostki napędowe o pojemności 2.3, 3.1, 3.4 oraz 3.8 litra. Silnik 2.3 litra posiadał 4 cylindry, natomiast pozostałe charakteryzowały się 6 cylindrami. Takie jednostki napędowe charakteryzowały się bardzo dobrą mocą oraz osiągami. Dzięki temu pojazd jest w stanie bezproblemowo przewozić nawet bardzo duże obciążenia związane z ciężkimi bagażami oraz dużą liczbą pasażerów (do 7 osób).

Polska

Chevrolet Trans Sport - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Chevrolet Trans Sport w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt