Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Chevrolet S-10

 • Chevrolet S-10

  Chevrolet S-10 Sprzedam lub przyjmę w rozliczeniu inne auto

  19499
  Rok produkcji:
  1998
  Przebieg:
  144000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna+LPG
  Moc silnika:
  122 KM
  Poj. silnika:
  2200 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Auto znane na polskim rynku pod nazwą Chevrolet S-10 jest pojazdem kompaktowym typu pickup. Jest to pojazd, który nie zapewnia zbyt dużej przestrzeni dla kierowcy i pasażerów, ale jego najważniejszą cechą jest obszerna tylna część przeznaczona na transport różnych bagaży, towarów, maszyn i innych przedmiotów. Jest to więc samochód stworzony głównie z myślą o firmach produkcyjnych, transportowych czy też usługowych, które potrzebują dużego i ciężkiego sprzętu do realizacji swoich zadań. Samochody takie umożliwiają bezproblemowy przewóz takich nawet bardzo ciężkich ładunków.


Opisywany model Chevrolet S-10 był produkowany w latach 1982-2004 przez koncern General Motors. Był to pojazd 2 lub 4-drzwiowy. Charakteryzował się on bardzo mocną konstrukcją, dzięki której możliwe jest transportowanie nawet bardzo dużych i ciężkich ładunków. Pozwala to nie tylko na dynamiczną, ale również na sprawną jazdę na krótkich, a także długich dystansach.


Prezentowany samochód Chevrolet S-10 posiadał napęd na tylną oś, ale dostępne były również wersje z napędem na wszystkie koła. Za przenoszenie mocy na taki napęd odpowiadała 3 lub 4-biegowa skrzynia automatyczna. Oprócz tego dostępne były wersje ze skrzynią manualną posiadającą 5 przełożeń. Chevrolet S-10 był dostępny w kilku wersjach silnikowych. Jeśli chodzi o benzynowe jednostki napędowe to obejmowały one silniki benzynowe o pojemności 1.9, 2.0, 2.5, 2.8 oraz 4.3 litra. Dostępna jest również dieslowska jednostka napędowa charakteryzująca się pojemnością na poziomie 2.0 litra.

Polska

Chevrolet S-10 - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Chevrolet S-10 w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt