Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Chevrolet Avalanche

 • Chevrolet Avalanche

  Chevrolet Avalanche ciężarowy , FAKTURA VAT

  28500
  Rok produkcji:
  2002
  Przebieg:
  145000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna+LPG
  Moc silnika:
  286 KM
  Poj. silnika:
  5300 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Auto istniejące na rynku pod nazwą Chevrolet Avalanche jest pojazdem osobowym o charakterze terenowym. Prezentowany samochód służy więc do przewożenia pasażerów i może być użytkowany jako pojazd rodzinny, ponieważ zapewnia wysoki poziom komfortu oraz bardzo dobre osiągi na krótkich i długich dystansach. Warto też wspomnieć o sporej przestrzeni bagażowej, dzięki której możliwe jest wożenie wielu nawet bardzo ciężkich ładunków. Warto też wspomnieć, że prezentowany samochód nadaje się do użytkowania przez osoby, którym zależy na wysokiej jakości pojazdów radzących sobie bardzo dobrze w terenie o umiarkowanym, a także średnim poziomie trudności.


Pierwsza generacja pojazdu marki Chevrolet Avalanche była produkowana w latach 2001-2006. Był to samochód typu pickup, który przewozi nie tylko pasażerów, ale również ciężkie ładunki. W związku z tym charakteryzuje się on masywną, solidną konstrukcją. Auto jest wykonane bowiem z trwałych materiałów, które są w stanie utrzymać nawet bardzo duże obciążenia. Prezentowane pojazdy posiadały napęd na oś tylną, na którą moc była przenoszona przez 4-biegową skrzynię automatyczną. Pierwsza generacja znana pod nazwą Chevrolet Avalanche GMT 800 posiadała silnik o pojemności 8.1 litra i mocy 345 koni mechanicznych.


Druga generacja znana pod nazwą Chevrolet Avalanche GMT 900 do druga generacja tego auta produkowana aż do dzisiaj. Jeśli chodzi o napęd i skrzynie biegów, to układy te nie uległy zmianie w porównaniu z poprzednikiem. W pojeździe zastosowano jednostkę napędową o pojemności 6 litrów, a także mocy 372 koni mechanicznych.

Polska

Chevrolet Avalanche - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Chevrolet Avalanche w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt