Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Chevrolet Matiz

 • Chevrolet Matiz

  Chevrolet Matiz Sprowadzony z Niemiec

  10900
  Rok produkcji:
  2008
  Przebieg:
  164300 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  75 KM
  Poj. silnika:
  1200 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód noszący nazwę Chevrolet Matiz jest pojazdem należącym do segmentu samochodów miejskich. Jest to więc auto charakteryzujące się małymi rozmiarami, które umożliwiają płynną jazdę w mieście oraz ułatwiają znalezienie i zajęcie miejsca parkingowego. Prezentowany model jest więc stworzony głównie z myślą o osobach, którym zależy na znalezieniu małego, dynamicznego i taniego środka transportu służącego jako auto zapewniające dojazd do pracy, szkoły, miasta, na zakupy, itp. Jego głównym przeznaczeniem są krótkie dystanse miejskie, ale można go również stosować na dłuższych trasach.


Chevrolet Matiz to samochód znany pod inną nazwą jako Chevrolet Spark. Opisywany samochód był produkowany jako pierwsza i druga generacja Sparka. Od trzeciej generacji zaprzestano stosowania nazwy Matiz.


Chevrolet Matiz I to pierwsza generacja prezentowanego modelu pojazdu. Jest to samochód produkowany w latach 1999-2005 z przeznaczeniem na rynek Ameryki Południowej, Europy i innych obszarów (jako Matiz jest on znany w Europie). Warto dodać, że model ten jest produkowany do dziś w Chinach pod nazwą Baojun Lechi. Jest to 5-drzwiowy hatchback z napędem na przednią oś. Model ten dostępny jest z silnikami 0.8 oraz 1.0 litra (52 i 64 konie mechaniczne).


Chevrolet Matiz II znany również jako Chevrolet Spark M200 był produkowany w latach 2005-2009. Pod nazwą Matiz model ten jest znany w Europie Zachodniej. Prezentowany 5-drzwiowy hatchback posiada napęd na przednią oś oraz 5-biegową skrzynię manualną lub 4-biegowy automat. Oferta silnikowa obejmuje jednostki napędowe o pojemności 0.8 oraz 1.0 litra i mocy 52 oraz 64 koni mechanicznych (tak jak w generacji poprzedniej).

Polska

Chevrolet Matiz - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Chevrolet Matiz w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt