Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Chevrolet Trax

 • Chevrolet Trax

  Chevrolet Trax

  48000
  Rok produkcji:
  2016
  Przebieg:
  5600 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  140 KM
  Poj. silnika:
  1400 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam
 • Chevrolet Trax

  Chevrolet Trax Samochód sprowadzony z Francji.

  37900
  Rok produkcji:
  2013
  Przebieg:
  75000 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  130 KM
  Poj. silnika:
  1686 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód znany pod nazwą Chevrolet Trax jest pojazdem stanowiącym połączenie auta miejskiego i pojazdu typu SUV. Prezentowany model pomimo swojego miejskiego charakteru i ograniczonych rozmiarów zapewnia komfortowe warunki podróży dla 4-5 osób. Oznacza to, że można go użytkować nie tylko w mieście, ale również na dłuższych trasach. Spełnia on zadania samochodu zapewniającego dojazd do miasta, pracy czy też szkoły, ale radzi sobie również bardzo dobrze jako samochód o charakterze rodzinnym. Innymi słowy Chevrolet Trax spełnia oczekiwania wielu użytkowników o zróżnicowanych potrzebach.


Opisywany pojazd Chevrolet Trax jest autem dysponującym bardzo bogatym wyposażeniem, dzięki któremu jazda tym autem jest bardzo komfortowa nawet pomimo pokonania bardzo wielu kilometrów. Warto też dodać, że opisywany model Chevroleta jest również wyposażony w wiele systemów i elementów, dzięki którym jazda jest bezpieczna, a kierowca i pasażerowie są chronieni w przypadku zderzenia lub innego wypadku.


Chevrolet Trax jest samochodem produkowanym od 2013 roku jako 5-drzwiowy SUV. Pojazd ten dysponuje napędem na przednią oś lub na cztery koła. Moc jest przenoszona na ten napęd przy pomocy skrzyń manualnych posiadających 5 lub 6 biegów. Dostępne są również wersje z 6-biegowymi skrzyniami automatycznymi. Jeśli chodzi o wersje silnikowe, to dostępne są modele z jednostkami napędowymi o pojemności 1.4 turbo oraz 1.6 litra w wersji benzynowej. Oprócz tego dostępny jest diesel o pojemności 1.7 TD. Silniki te są dynamiczne i jednocześnie dopasowane do oszczędnej jazdy miejskiej.

Polska

Chevrolet Trax - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Chevrolet Trax w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt