Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Chevrolet HHR

 • Chevrolet HHR

  Chevrolet HHR 100% Bezwypadkowy-gwarancja

  23900
  Rok produkcji:
  2008
  Przebieg:
  188347 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  163 KM
  Poj. silnika:
  2300 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód znany na polskim rynku pod nazwą Chevrolet HHR jest pojazdem należącym do segmentu aut typu SUV. Jest to pojazd o charakterze sportowo-użytkowym, czyli doskonale spełnia on zadania auta rodzinnego, ponieważ zapewnia przestronne wnętrze dla rodzin składających się z 4-5 osób. Dzięki temu warunki podróżowania są komfortowe i bezpieczne. Kolejnym atutem pojazdów tego segmentu jest fakt, że zapewniają one dynamiczną jazdę na krótkich i długich dystansach. Dodatkowo można korzystać z takiego pojazdu na trasach terenowych o średnim lub niskim poziomie trudności. Oznacza to, że Chevrolet HHR jest SUV-em dopasowanym do różnorodnych potrzeb użytkowników.


Model o nazwie Chevrolet HHR jest produkowany od 2006 roku. Jego wygląd i stylizacja nawiązuje do aut typu Chevrolet znanych z lat 40-tych. Opisywany 4-drzwiowy SUV jest samochodem posiadającym napęd na przednią oś, a moc jest przenoszona na nią przy pomocy 4-biegowej skrzyni automatycznej lub 5-biegowej przekładni manualnej.


Jeśli chodzi o silniki samochodu Chevrolet HHR to bardzo dużą popularność zyskała wersja z jednostką napędową o pojemności 2.2 litra. Jest to mechanizm zapewniający moc na poziomie 149 koni mechanicznych przy 6000 obrotów na minutę, a jego maksymalny moment obrotowy to poziom 4000 obrotów na minutę. Zapewnia on bardzo dobre osiągi, ale zużycie paliwa jest spore i stoi na poziomie 12,3 litrów na 100 kilometrów. Warto dodać, że prezentowany samochód jest również dostępny w wersji z silnikiem o pojemności 2.4 litra, który zapewnia większą moc na poziomie 175 koni mechanicznych, co przekłada się na większe osiągi.

Polska

Chevrolet HHR - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Chevrolet HHR w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt