Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Chevrolet Kalos

 • Chevrolet Kalos

  Chevrolet Kalos autentyczny potwierdzony przebieg

  9400
  Rok produkcji:
  2005
  Przebieg:
  95000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  73 KM
  Poj. silnika:
  1153 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Chevrolet Kalos to samochód należący do grupy pojazdów tak zwanego segmentu B. Są one większe od typowych pojazdów miejskich, ale jednocześnie są mniejsze niż auta o charakterze kompaktowym. Pojazd tego typu jest w stanie pomieścić 5 osób, jednak przestrzeń jest ograniczona i dlatego właśnie wykorzystywany jest on głównie do pokonywania tras miejskich oraz krótkich dystansów poza miastem. Jest to więc idealny wybór dla osób poszukujących małolitrażowego, taniego w utrzymaniu środka transportu zapewniającego dojazd do miejsca pracy, szkoły, na zakupy, itp.


Opisywany model jest produkowany od 2002 roku aż do dziś. Jego produkcją zajmuje się firma Daewoo pod marką Chevroleta dlatego auto jest znane głównie pod nazwą Daewoo Kalos. W latach 2002-2012 produkowano pierwszą generację tego modelu w wersji hatchback (3 i 5 drzwi) oraz sedan (4 drzwi). Był to pojazd posiadający napęd na przednią oś, a moc była przenoszona przy pomocy 5-stopniowej skrzyni manualnej lub 4-stopniowego automatu. Zastosowano silniki o pojemnościach 1.2-1.6 o mocy 72-103 koni mechanicznych.


Druga generacja Chevroleta Kalos produkowana jest od 2011 roku. W porównaniu z poprzednią generacją zrezygnowano z wersji 3-drzwiowego hatchbacka. Opisywany samochód nadal posiada napęd na przednie koła oraz skrzynie biegów w wersji manualnej (5 i 6 biegów) oraz automatycznej (6 biegów). W tym modelu zastosowano silniki benzynowe 1.2-1.6 oraz diesla o pojemności 1.3 litra. Zakres mocy to poziom 70-115 koni mechanicznych, więc są to odrobinę bardziej dynamiczne silniki w porównaniu z generacją pierwszą.

Polska

Chevrolet Kalos - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Chevrolet Kalos w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt