Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Chevrolet Suburban

 • Chevrolet Suburban

  Chevrolet Suburban FABRYCZNIE NOWY SAMOCHÓD

  415900
  Rok produkcji:
  2016
  Przebieg:
  20 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  360 KM
  Poj. silnika:
  5300 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Chevrolet Suburban to pełnowymiarowy pojazd typu SUV. Innymi słowy jest to samochód o charakterze sportowo-użytkowym. Prezentowany model jest autem zapewniającym odpowiedni poziom komfortu oraz miejsca dla wielu osób, więc może być z powodzeniem użytkowany jako auto rodzinne zapewniające wygodę, bezpieczeństwo i szybki transport na krótkich, a także długich trasach. Dodatkowo warto zapamiętać, że opisywany model Chevroleta jest samochodem, który radzi sobie dobrze z nierównościami na drogach, z drogami polnymi oraz trasami terenowymi o niskim i średnim stopniu trudności. Innymi słowy można stwierdzić, że prezentowane auto spełnia zróżnicowane wymagania użytkowników.


Opisywany model Chevrolet Suburban jest produkowany od 1936 roku. Pierwsze generacje były pojazdami typu kombi pickup. We wczesnych generacjach stosowano silniki R6. Oczywiście na przestrzeni dziejów zmieniał się wygląd oraz wyposażenie tych pojazdów. Stawały się one coraz bardziej nowoczesne, komfortowe, dynamiczne i bezpieczne. W nowszych generacjach stosowano silniki V6 oraz V8, a także dieslowskie jednostki napędowe.


Aktualnie produkowana jest 12 generacja Chevrolet Suburban, która ujrzała światło dzienne w 2015 roku. Samochód ten jest bardzo dużym pojazdem z napędem na tylną oś lub na cztery koła. Za przenoszenie mocy na taki układ napędowy odpowiadają automatyczne skrzynie biegów z 6 lub 8 przełożeniami. Wersje silnikowe obejmują jednostki napędowe o pojemności 5.3 oraz 6.2 litra. Dzięki nim Chevrolet Suburban radzi sobie bardzo dobrze nawet w przypadku dużego obciążenia pasażerami i ładunkami.

Polska

Chevrolet Suburban - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Chevrolet Suburban w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt