Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Chevrolet Malibu

 • Chevrolet Malibu

  Chevrolet Malibu samochód po opłatach.

  48000
  Rok produkcji:
  2013
  Przebieg:
  46210 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  160 KM
  Poj. silnika:
  1956 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Chevrolet Malibu to pojazd osobowy klasy średniej produkowany dla potrzeb rynku amerykańskiego. Prezentowany samochód jest autem, które zapewnia odpowiednią ilość miejsca dla 4-5 osób, więc może być z powodzeniem użytkowany jako pojazd rodzinny. Dysponuje on nowoczesnym wyposażeniem, dzięki któremu jazda jest nie tylko komfortowa, ale również bardzo bezpieczna. Oczywiście wyposażenie tego samochodu odbiega od standardów aut klasy premium czy też luksusowych i dlatego opisywany model nie może zostać zaliczony do tego grona.


Pierwsze generacje Chevrolet Malibu były produkowane od 1964 do 1983 roku. W 1997 roku zdecydowano się na wznowienie produkcji, która trwa aż do dziś. Opisywany pojazd jest dostępny na rynkach krajów, takich jak Stany Zjednoczone, Kanada, Meksyk, Brazylia czy też na rynkach krajów Bliskiego Wschodu.


Oczywiście wszystkie generacje Chevrolet Malibu ulegały znaczącym zmianom na przestrzeni dziejów. Wprowadzano nowe jednostki napędowe, skrzynie biegów, zmieniano wygląd oraz stosowano coraz bardziej nowoczesne wyposażenie odpowiedzialne za zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Od 2011 roku jest produkowana ósma generacja Chevroleta Malibu. Jest to 4-drzwiowy sedan z napędem na przednią oś. Za przenoszenie mocy na napęd odpowiadają 6-biegowe skrzynie automatyczne, a także manualne o takiej samej liczbie przełożeń. Opisywany samochód dostępny jest w kilku wersjach silnikowych. Jeśli chodzi o silniki benzynowe to dostępne są jednostki o pojemności 2.0-3.0 litra, natomiast w przypadku silników wysokoprężnych, dostępna jest tylko jedna jednostka o pojemności 2.0 litra.

Polska

Chevrolet Malibu - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Chevrolet Malibu w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt