Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Chevrolet Astro

chevrolet astro

Pojazd noszący nazwę Chevrolet Astro jest samochodem typu van, który umożliwia przewożenie zarówno osób, jak również różnych towarów. Prezentowany samochód był produkowany w latach 1985-2005. Charakteryzuje się on dużą przestrzenią bagażową. Został on stworzony głównie z myślą o osobach, które prowadzą firmy, które w ramach swojej działalności muszą przewozić różne towary charakteryzujące się dużym ciężarem.


Samochód o nazwie Chevrolet Astro jest pojazdem charakteryzującym się dużymi rozmiarami oraz konstrukcją obejmującą wykorzystanie najwyższej jakości materiałów. Są one niezwykle trwałe i dzięki temu możliwe jest przewożenie nawet bardzo ciężkich ładunków na krótkich i długich dystansach. Opisywany samochód dostępny jest w wersji towarowej, ale również posiada sporo miejsca dla pasażerów, więc może być stosowany jako auto rodzinne oraz jako samochód wykorzystywany w firmach przewożących ludzi.


Prezentowane samochody Chevrolet Astro były pojazdami posiadającymi napęd na tylną oś lub na cztery koła. Za przenoszenie mocy na taki napęd odpowiadały różne rodzaje skrzyń biegów, takie jak skrzynia automatyczna 4-biegowa oraz skrzynia manualna posiadająca 4 lub 5 przełożeń.


Pierwsza generacja Chevroleta Astro była produkowana w latach 1985-1994. Samochód ten był dostępny w trzech wersjach silnikowych o pojemności 2.5 oraz 4.3 litra. Ich moc sięgała poziomu 90-200 koni mechanicznych. Druga generacja była produkowana od 1995 do 2005 i była dostępna w jednej wersji silnikowej. Był to silnik o pojemności 4.3 litra i mocy 190 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu chevrolet astro?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Chevrolet Astro jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Chevrolet Astro. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt