Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Chevrolet Avalanche

chevrolet avalanche

Auto istniejące na rynku pod nazwą Chevrolet Avalanche jest pojazdem osobowym o charakterze terenowym. Prezentowany samochód służy więc do przewożenia pasażerów i może być użytkowany jako pojazd rodzinny, ponieważ zapewnia wysoki poziom komfortu oraz bardzo dobre osiągi na krótkich i długich dystansach. Warto też wspomnieć o sporej przestrzeni bagażowej, dzięki której możliwe jest wożenie wielu nawet bardzo ciężkich ładunków. Warto też wspomnieć, że prezentowany samochód nadaje się do użytkowania przez osoby, którym zależy na wysokiej jakości pojazdów radzących sobie bardzo dobrze w terenie o umiarkowanym, a także średnim poziomie trudności.


Pierwsza generacja pojazdu marki Chevrolet Avalanche była produkowana w latach 2001-2006. Był to samochód typu pickup, który przewozi nie tylko pasażerów, ale również ciężkie ładunki. W związku z tym charakteryzuje się on masywną, solidną konstrukcją. Auto jest wykonane bowiem z trwałych materiałów, które są w stanie utrzymać nawet bardzo duże obciążenia. Prezentowane pojazdy posiadały napęd na oś tylną, na którą moc była przenoszona przez 4-biegową skrzynię automatyczną. Pierwsza generacja znana pod nazwą Chevrolet Avalanche GMT 800 posiadała silnik o pojemności 8.1 litra i mocy 345 koni mechanicznych.


Druga generacja znana pod nazwą Chevrolet Avalanche GMT 900 do druga generacja tego auta produkowana aż do dzisiaj. Jeśli chodzi o napęd i skrzynie biegów, to układy te nie uległy zmianie w porównaniu z poprzednikiem. W pojeździe zastosowano jednostkę napędową o pojemności 6 litrów, a także mocy 372 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu chevrolet avalanche?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Chevrolet Avalanche jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Chevrolet Avalanche. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt