Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Chevrolet Aveo

chevrolet aveo

Chevrolet Aveo został zaprezentowany w 2002 roku i na początku produkowany był jeszcze przez GM Daewoo. W niektórych krajach jego pierwsze modele z 2002-2004 sprzedawane były pod nazwą Daewoo Kalos. Dostępny był zarówno jako 5 drzwiowa wersja sedan, hatchback, a od 2004 roku również w wersji 3 drzwiowej. Starsze wersje Aveo w standardzie nie były zbyt bogato wyposażone i w większości modeli znaleźć można było tylko ABS ( też nie we wszystkich modelach), poduszkę kierowcy i składaną tylną kanapę. W bardziej wyposażonych modelach można było znaleźć ABS, BAS, ESC, HSA, klimatyzację, poduszki powietrzne i kurtyny powietrzne. Aveo pierwszej generacji dostępny był z silnikami 1.2 8v, 1.4 8v, 1.2 16v oraz z kilkoma mocniejszymi jednostkami takimi jak 1.6 16v.


Nowa wersja Chevrolet Aveo produkowana jest od 2011 roku zarówno w wersji sedan jak i hatchback. Dostępny jest on w 5 wersjach wyposażenia : LTZ, LT+, LT, LS+ oraz LS. Seryjnie auto posiada standardowe wyposażenie, które wystarczy dla większości osób: boczne i czołowe poduszki, tempomat, ABS, BAS, HSA i wiele innych systemów. Klimatyzacja nie jest dostępna w podstawowych wersjach LS oraz LS +. T300 dostępne jest z silnikami 1.2 70 lub 86 KM, 1.4 100KM oraz 1.6 o mocy 115 KM, dodatkowo dostępne są silniki diesla 1.3 o mocy 75 lub 95 KM.


Chevrolet Aveo adresowane jest raczej do osób potrzebujących samochodu po prostu do przemieszczania się. Nie wyróżnia się ono niczym nadzwyczajnym zarówno jeżeli chodzi o osiągi jak i wrażenia z jazdy. Przyspieszenie do 100km waha się w zależności od modelu od 13.5s do 10s. Te osiągi nie zrobią na nikim wrażenia jednak nie takie mają zadanie. Chevrolet Aveo jest wystarczająco komfortowe pod warunkiem, że nie będzie wykorzystywane do pokonywania zbyt długich tras. Jeżeli potrzebujesz auta typowo miejskiego bądź na niezbyt długie dystanse to Aveo powinno w pełni Cię zadowolić.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu chevrolet aveo?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Chevrolet Aveo jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Chevrolet Aveo. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt