Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


 • Podkategorie
 • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Chevrolet Caprice

 • Chevrolet Caprice

  Chevrolet Caprice

  74900
  Rok produkcji:
  1972
  Przebieg:
  233904 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  365 KM
  Poj. silnika:
  7439 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedaż

chevrolet caprice

Samochód znany pod nazwą Chevrolet Caprice to samochód należący do tak zwanego segmentów pojazdów premium. Jest to auto charakteryzujące się bardzo bogatym wyposażeniem zapewniającym najwyższy poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Jest to więc samochód, który może być wykorzystywany przez rodziny jako środek transportu na długie i krótkie trasy. Warto też dodać, że samochód ten został również stworzony z myślą o osobach, którym zależy na pojeździe z mocnym silnikiem, który zapewnia wysokie osiągi, takie jak przyspieszenie czy też prędkość maksymalna. Prezentowany model Chevroleta był produkowany od 1965 aż do dziś.


W całym okresie produkcji powstało jak na razie sześć generacji modelu Chevrolet Caprice. Pierwsza generacja była produkowana w latach 1966-1970 jako 2-drzwiowe coupe oraz 4-drzwiowy hardtop lub kombi. Pojazd był wyposażony w skrzynie manualne (3 lub 4 przełożenia), a także automatyczne w wersji Powerglide oraz Turbo Hydramatic. Wersje silnikowe zaczynały się od pojemności 4.6 litra, a kończyły na pojemności 7.4 litra.


Chevrolet Caprice drugiej generacji produkowano w latach 1970-1976 w wersji hardtop, sedan, coupe, kombi czy też jako kabriolet w różnych konfiguracjach drzwi. W prezentowanym samochodzie stosowano takie same skrzynie manualne i automatyczne, jak w generacji poprzedniej. Jeśli chodzi o silniki to dostępne były wersje 5.7-7.4 litra.


Trzecią generację auta marki Chevrolet Caprice produkowano w latach 1977-1990 jako 4-drzwiowy sedan, kombi lub 2-drzwiowe coupe. W modelu tym zdecydowano się wyłącznie na stosowanie skrzyń automatycznych o 3 i 4 przełożeniach. Jeśli chodzi o wersje silnikowe to dostępne były jednostki o pojemności od 3.8 do 5.7 litra.


Czwarta generacja Chevrolet Caprice była dostępna jako 4-drzwiowy sedan lub kombi. Produkowano ją w latach 1991-1996. Za przenoszenie mocy na napęd odpowiadały 4-biegowe skrzynie automatyczne. W pojazdach tych zastosowano silniki 4.3, 5.0 oraz 5.7 litra.


Piąta generacja Chevrolet Caprice była produkowana w latach 1999-2006, a szósta jest produkowana nadal od 2006 roku. Jest to pojazd z 6-biegową skrzynią automatyczną oraz z silnikami o pojemności 3.6 i 6.0 litra.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu chevrolet caprice?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Chevrolet Caprice jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Chevrolet Caprice. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt