Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Chevrolet Cruze

chevrolet cruze

Pojazd znany pod nazwą Chevrolet Cruze jest samochodem osobowym należącym do grupy aut kompaktowych. Jest to więc samochód, który charakteryzuje się małymi rozmiarami, jednak mimo tego jest on w stanie zapewnić komfortowe warunki podróży dla 4-5 osób. Warto dodać, że dzięki swoim osiągom, samochód ten spełnia zadania pojazdu do jazdy miejskiej, ale spisuje się dobrze również na długich dystansach.


Opisywany samochód Chevrolet Cruze jest produkowany nadal od 2008 roku. Jego konstrukcja opiera się na platformie Delta II firmy General Motors. Samochód ten produkowano jako 4-drzwiowy sedan, 5-drzwiowy hatchback, a także 5-drzwiowe kombi. W 2012 roku pojazd ten przeszedł face lifting obejmujący zmianę zderzaka, grilla, wlotu powietrza, świateł do jazdy dziennej oraz wyposażenie wnętrza. W 2014 roku te oraz inne elementy przeszły kolejne zmiany o charakterze kosmetycznym. Ciekawostką jest fakt, że opisywany model startował w wyścigach serii WTCC (World Touring Car Championship).


Chevrolet Cruze ten jest wyposażony w napęd na przednią oś. Za przenoszenie mocy na ten napęd odpowiada manualna skrzynia biegów charakteryzująca się 5 i 6 przełożeniami. Oprócz tego dostępny jest model z automatem posiadającym 6 biegów. Jeśli chodzi o silniki to zastosowano wersje benzynowe o pojemności 1.4, 1.6 oraz 1.8 litra, które generują moc kolejno 140, 112 oraz 141 koni mechanicznych. Dostępne są również wersje wysokoprężne o pojemności 1.7, 2.0 oraz 2.2 litra. Moc generowana przez nie to kolejno 130, 150 oraz 163 konie mechaniczne.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu chevrolet cruze?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Chevrolet Cruze jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Chevrolet Cruze. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt