Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Chevrolet El Camino

chevrolet el camino

Chevrolet El Camino to samochód osobowy produkowany w latach 1959-1987 jako auto typu coupe utility. Jest to więc samochód, którego wygląd przypomina typowe auta coupe, jednak samochód ten posiada przestrzeń do przewożenia różnych ładunków charakterystyczną dla samochodów typu pickup. Przez cały okres produkcji stworzono 5 generacji tego modelu i wszystkie z nich obejmowały opisywany model dostępny jako 2-drzwiowy pickup. Jest to więc pojazd stworzony z myślą o osobach, które poszukują auta łączącego cechy pojazdu stylowego oraz użytkowego.


Pierwszą generację modelu Chevrolet El Camino produkowano w latach 1959-1960. Auto tego rodzaju charakteryzowało się wzmocnionym zawieszeniem, dzięki któremu było ono w stanie transportować bezproblemowo nawet bardzo duże obciążenia. Opisywany model dysponował skrzynią manualną z 3 lub 4 przełożeniami, a także automatem posiadającym 2 przełożenia. Zastosowano w nim silniki 3.9-5.7 litra.


Lata 1964-1967 to okres produkcji drugiej generacji pojazdu Chevrolet El Camino. Był to pojazd wyposażony w takie same skrzynie biegów, jak generacja pierwsza. Jeśli chodzi o silniki to zastosowano modele 3.2-6.5 litra.


Trzecia generacja była produkowana od 1968 do 1972 roku. Do standardowego zakresu skrzyń biegów dodano automat posiadający 3 przełożenia. Prezentowany model dostępny był z silnikami o pojemności 3.8-7.4 litra.


Jeśli chodzi o czwartą generację, to model ten był produkowany w latach 1973-1977. W porównaniu z poprzednią generacją, w aucie tym zrezygnowano z 2-biegowej skrzyni automatycznej. Prezentowany pojazd wyposażono w silniki o pojemności 4.1-7.4 litra.


W latach 1978-1987 produkowano ostatnią, piątą generację opisywanego modelu. Dysponowała ona takimi samymi skrzyniami biegów, jak w przypadku poprzedniej generacji. Samochód ten posiadał silniki o pojemności od 3.3 do 5.7 litra.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu chevrolet el camino?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Chevrolet El Camino jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Chevrolet El Camino. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt