Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Chevrolet Equinox

chevrolet equinox

Samochód marki Chevrolet Equinox jest pojazdem stanowiącym połączenie vana z autem typu SUV. Opisywany pojazd jest więc samochodem stworzonym z myślą o osobach, które poszukują dynamicznego środka transportu radzącego sobie z pokonywaniem długich dystansów. Prezentowany model zapewnia odpowiednią ilość miejsca i wysoki poziom komfortu dla 5 osób, więc może on spełniać zadania środka transportu przeznaczonego dla całych rodzin. Warto też wspomnieć o bogatym wyposażeniu odpowiedzialnym za zapewnienie jak najwyższego poziomu komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Jest to więc auto dla osób, które cenią sobie przestronność oraz wygodę i bezpieczeństwo. Dotychczas powstały 2 generacje tego modelu, a pierwsza z nich ujrzała światło dzienne w 2005 roku.


Chevrolet Equinox to samochód należący do pierwszej generacji opisywanego modelu. Był on produkowany w latach 2005-2009 jako pojazd z napędem na przednią oś lub cztery koła. Opisywany model był pojazdem 5-drzwiowym, w którym zastosowano wiele układów i systemów odpowiadających za zapewnienie bezpieczeństwa, np. ABS. W modelu tym wykorzystano silnik V6 o pojemności 3.4 litra. Zapewniał on moc na poziomie 185 koni mechanicznych, przyspieszenie do 100 km/h w czasie 8,3 sekund i prędkość maksymalną 190 km/h.


Druga generacja modelu Chevrolet Equinox produkowana jest do dziś od 2009 roku. Jest to również 5-drzwiowy crossover, w którym zastosowano silnik V6 o pojemności 3.4 litra. Główne zmiany w tej generacji w porównaniu z poprzednią wersją obejmują wygląd zewnętrzny.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu chevrolet equinox?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Chevrolet Equinox jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Chevrolet Equinox. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt