Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Chevrolet Express

chevrolet express

Chevrolet Express to samochód typu van zapewniający możliwość przewożenia dużej liczby osób lub towarów. Pojazd ten został stworzony głównie z myślą o firmach specjalizujących się w transporcie pasażerskim lub towarowym. Jest on również przeznaczony dla firm, których działalność wiąże się z koniecznością częstego przewożenia maszyn, materiałów, produktów, itp. Oczywiście w zależności od przeznaczenia dostępne są wersje pasażerskie i towarowe opisywanego modelu auta.


Prezentowany model Chevrolet Express jest produkowany od 1996 roku aż po dziś dzień. Pierwsza generacja tego samochodu była produkowana w latach 1996-2002. Pojazd ten był dostępny jako van z 3 lub 4 drzwiami. Samochód ten posiadał napęd na tylną oś lub na cztery koła. Za przenoszenie mocy na napęd odpowiada 4-biegowa automatyczna skrzynia biegów. W opisywanym modelu auta Chevrolet Express zastosowano silniki benzynowe o pojemności od 4.3 do 8.1 litra, a także dieslowskie jednostki napędowe o pojemności 6.5 litra. Tak duże i dynamiczne silniki zapewniają możliwość transportu nawet bardzo dużych obciążeń.


Od 2003 roku aż do dziś produkowany jest pojazd Chevrolet Express pierwszej generacji po przeprowadzeniu pewnych istotnych zmian. W samochodzie tym dokonano nie tylko zmiany wyglądu, ale również mechanizmów przenoszących moc na napęd tylny i czterokołowy. Są to automatyczne skrzynie biegów z 4 lub 6 przełożeniami. Jeśli chodzi o silniki to zastosowano jednostki napędowe o pojemności od 4.3 do 6.6 litra. Są to mocne silniki zapewniające odpowiednią prędkość i dynamikę jazdy ciężkich samochodów.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu chevrolet express?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Chevrolet Express jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Chevrolet Express. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt