Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Chevrolet G

chevrolet g

Chevrolet G to samochód produkowany przez firmę General Motors na rynek Ameryki Północnej. Jest to pojazd typu van, który służy do przewożenia różnych rodzajów materiałów i towarów, a także dużych grup pasażerskich. Jest to więc idealny wybór dla firm zajmujących się transportem pasażerskim i towarowym, a także dla przedsiębiorstw usługowych, które potrzebują środka transportu zapewniającego przewóz narzędzi, materiałów oraz innych przydatnych rzeczy. Prezentowany samochód produkowano w latach od 1964 do 1996.


W latach 1964-1966 produkowano samochód Chevrolet G pierwszej generacji. Był to van dostępny w wersji 3-drzwiowej lub 4-drzwiowej. Pojazd ten zaliczał się do klasy tak zwanych vanów kompaktowych. Dostępne były trzy wersje silnikowe, które obejmowały jednostki napędowe o pojemności 2.5, 3.2 oraz 3.8 litra.


Jeśli chodzi o drugą generację pojazdu marki Chevrolet G to była ona produkowana w latach 1967-1970, również jako 3 lub 4-drzwiowy van. W porównaniu z poprzednią generacją, wersja ta delikatnie różniła się wyglądem. Zastosowano również kilka nowych jednostek napędowych. Dostępne więc były silniki o pojemności 3.8, 4.1, 4.6, 5.0 oraz 5.7 litra. Widać więc, że są to większe jednostki napędowe, które charakteryzowały się wyższą mocą w porównaniu z pierwszą generacją.


Trzecia generacja Chevrolet G produkowana od 1971 do 1996 roku różniła się znacznie wyglądem. Była ona dostępna w wersji 3 i 4-drzwiowej. Jeśli chodzi o silniki to stosowano jednostki 4.1, 4.3, 5.0, 5.7 i 7.4 litra w wersji benzynowej oraz silniki diesla o pojemności 6.2 i 6.5 litra.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu chevrolet g?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Chevrolet G jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Chevrolet G. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt