Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Chevrolet HHR

chevrolet hhr

Samochód znany na polskim rynku pod nazwą Chevrolet HHR jest pojazdem należącym do segmentu aut typu SUV. Jest to pojazd o charakterze sportowo-użytkowym, czyli doskonale spełnia on zadania auta rodzinnego, ponieważ zapewnia przestronne wnętrze dla rodzin składających się z 4-5 osób. Dzięki temu warunki podróżowania są komfortowe i bezpieczne. Kolejnym atutem pojazdów tego segmentu jest fakt, że zapewniają one dynamiczną jazdę na krótkich i długich dystansach. Dodatkowo można korzystać z takiego pojazdu na trasach terenowych o średnim lub niskim poziomie trudności. Oznacza to, że Chevrolet HHR jest SUV-em dopasowanym do różnorodnych potrzeb użytkowników.


Model o nazwie Chevrolet HHR jest produkowany od 2006 roku. Jego wygląd i stylizacja nawiązuje do aut typu Chevrolet znanych z lat 40-tych. Opisywany 4-drzwiowy SUV jest samochodem posiadającym napęd na przednią oś, a moc jest przenoszona na nią przy pomocy 4-biegowej skrzyni automatycznej lub 5-biegowej przekładni manualnej.


Jeśli chodzi o silniki samochodu Chevrolet HHR to bardzo dużą popularność zyskała wersja z jednostką napędową o pojemności 2.2 litra. Jest to mechanizm zapewniający moc na poziomie 149 koni mechanicznych przy 6000 obrotów na minutę, a jego maksymalny moment obrotowy to poziom 4000 obrotów na minutę. Zapewnia on bardzo dobre osiągi, ale zużycie paliwa jest spore i stoi na poziomie 12,3 litrów na 100 kilometrów. Warto dodać, że prezentowany samochód jest również dostępny w wersji z silnikiem o pojemności 2.4 litra, który zapewnia większą moc na poziomie 175 koni mechanicznych, co przekłada się na większe osiągi.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu chevrolet hhr?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Chevrolet HHR jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Chevrolet HHR. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt