Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Chevrolet Kalos

chevrolet kalos

Chevrolet Kalos to samochód należący do grupy pojazdów tak zwanego segmentu B. Są one większe od typowych pojazdów miejskich, ale jednocześnie są mniejsze niż auta o charakterze kompaktowym. Pojazd tego typu jest w stanie pomieścić 5 osób, jednak przestrzeń jest ograniczona i dlatego właśnie wykorzystywany jest on głównie do pokonywania tras miejskich oraz krótkich dystansów poza miastem. Jest to więc idealny wybór dla osób poszukujących małolitrażowego, taniego w utrzymaniu środka transportu zapewniającego dojazd do miejsca pracy, szkoły, na zakupy, itp.


Opisywany model jest produkowany od 2002 roku aż do dziś. Jego produkcją zajmuje się firma Daewoo pod marką Chevroleta dlatego auto jest znane głównie pod nazwą Daewoo Kalos. W latach 2002-2012 produkowano pierwszą generację tego modelu w wersji hatchback (3 i 5 drzwi) oraz sedan (4 drzwi). Był to pojazd posiadający napęd na przednią oś, a moc była przenoszona przy pomocy 5-stopniowej skrzyni manualnej lub 4-stopniowego automatu. Zastosowano silniki o pojemnościach 1.2-1.6 o mocy 72-103 koni mechanicznych.


Druga generacja Chevroleta Kalos produkowana jest od 2011 roku. W porównaniu z poprzednią generacją zrezygnowano z wersji 3-drzwiowego hatchbacka. Opisywany samochód nadal posiada napęd na przednie koła oraz skrzynie biegów w wersji manualnej (5 i 6 biegów) oraz automatycznej (6 biegów). W tym modelu zastosowano silniki benzynowe 1.2-1.6 oraz diesla o pojemności 1.3 litra. Zakres mocy to poziom 70-115 koni mechanicznych, więc są to odrobinę bardziej dynamiczne silniki w porównaniu z generacją pierwszą.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu chevrolet kalos?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Chevrolet Kalos jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Chevrolet Kalos. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt