Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Chevrolet Malibu

chevrolet malibu

Chevrolet Malibu to pojazd osobowy klasy średniej produkowany dla potrzeb rynku amerykańskiego. Prezentowany samochód jest autem, które zapewnia odpowiednią ilość miejsca dla 4-5 osób, więc może być z powodzeniem użytkowany jako pojazd rodzinny. Dysponuje on nowoczesnym wyposażeniem, dzięki któremu jazda jest nie tylko komfortowa, ale również bardzo bezpieczna. Oczywiście wyposażenie tego samochodu odbiega od standardów aut klasy premium czy też luksusowych i dlatego opisywany model nie może zostać zaliczony do tego grona.


Pierwsze generacje Chevrolet Malibu były produkowane od 1964 do 1983 roku. W 1997 roku zdecydowano się na wznowienie produkcji, która trwa aż do dziś. Opisywany pojazd jest dostępny na rynkach krajów, takich jak Stany Zjednoczone, Kanada, Meksyk, Brazylia czy też na rynkach krajów Bliskiego Wschodu.


Oczywiście wszystkie generacje Chevrolet Malibu ulegały znaczącym zmianom na przestrzeni dziejów. Wprowadzano nowe jednostki napędowe, skrzynie biegów, zmieniano wygląd oraz stosowano coraz bardziej nowoczesne wyposażenie odpowiedzialne za zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Od 2011 roku jest produkowana ósma generacja Chevroleta Malibu. Jest to 4-drzwiowy sedan z napędem na przednią oś. Za przenoszenie mocy na napęd odpowiadają 6-biegowe skrzynie automatyczne, a także manualne o takiej samej liczbie przełożeń. Opisywany samochód dostępny jest w kilku wersjach silnikowych. Jeśli chodzi o silniki benzynowe to dostępne są jednostki o pojemności 2.0-3.0 litra, natomiast w przypadku silników wysokoprężnych, dostępna jest tylko jedna jednostka o pojemności 2.0 litra.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu chevrolet malibu?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Chevrolet Malibu jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Chevrolet Malibu. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt