Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Chevrolet Rezzo

chevrolet rezzo

Chevrolet Rezzo to samochód, który jest znany również pod inną nazwą Daewoo Tacuma. Prezentowany pojazd to osobowy minivan, który posiada miejsce dla 5-7 osób. Jest to więc auto, które spełnia zadania samochodu rodzinnego. Atutem jest nie tylko duża ilość miejsca dla pasażerów i kierowcy, ale również bardzo spora przestrzeń bagażowa. Dzięki temu możliwe jest przewożenie dużych rodzin lub zorganizowanych grup ludzi, a także dużych ilości bagaży. Samochód ten spełnia również wymagania osób, którym zależy na bardzo dobrych osiągach.


Prezentowany model o nazwie Chevrolet Rezzo jest pojazdem produkowanym w latach 2000-2008 przez firmę GM Daewoo. Dostępne są wersje pojazdu zapewniające miejsce dla 5 lub 7 osób. W ramach wyposażenia można znaleźć ABS, poduszki powietrzne, centralny zamek, elektryczne lusterka zewnętrzne (elektryczne sterowanie i podgrzewanie), klimatyzacja automatyczna lub manualna. Istnieją tez wersje ze skórzaną tapicerką oraz czujnikami parkowania. Elementy te bardzo pozytywnie wpływają na poziom komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy.


Chevrolet Rezzo jest samochodem wyposażonym w napęd na przednią oś, na którą moc jest przenoszona przy pomocy 5-biegowej skrzyni manualnej, a także 4-biegowej skrzyni automatycznej. Jeśli chodzi o jednostki napędowe to dostępne są wersje z silnikami o pojemności 1.6, 1.8 oraz 2.0 litra. Ich moc to 107 (1.6), 98 (1.8) oraz 121 (2.0) koni mechanicznych. Prędkość maksymalna generowana przez powyższe jednostki napędowe sięga poziomu 167, 170 lub 180 kilometrów na godzinę.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu chevrolet rezzo?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Chevrolet Rezzo jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Chevrolet Rezzo. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt