Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Chevrolet Suburban

chevrolet suburban

Chevrolet Suburban to pełnowymiarowy pojazd typu SUV. Innymi słowy jest to samochód o charakterze sportowo-użytkowym. Prezentowany model jest autem zapewniającym odpowiedni poziom komfortu oraz miejsca dla wielu osób, więc może być z powodzeniem użytkowany jako auto rodzinne zapewniające wygodę, bezpieczeństwo i szybki transport na krótkich, a także długich trasach. Dodatkowo warto zapamiętać, że opisywany model Chevroleta jest samochodem, który radzi sobie dobrze z nierównościami na drogach, z drogami polnymi oraz trasami terenowymi o niskim i średnim stopniu trudności. Innymi słowy można stwierdzić, że prezentowane auto spełnia zróżnicowane wymagania użytkowników.


Opisywany model Chevrolet Suburban jest produkowany od 1936 roku. Pierwsze generacje były pojazdami typu kombi pickup. We wczesnych generacjach stosowano silniki R6. Oczywiście na przestrzeni dziejów zmieniał się wygląd oraz wyposażenie tych pojazdów. Stawały się one coraz bardziej nowoczesne, komfortowe, dynamiczne i bezpieczne. W nowszych generacjach stosowano silniki V6 oraz V8, a także dieslowskie jednostki napędowe.


Aktualnie produkowana jest 12 generacja Chevrolet Suburban, która ujrzała światło dzienne w 2015 roku. Samochód ten jest bardzo dużym pojazdem z napędem na tylną oś lub na cztery koła. Za przenoszenie mocy na taki układ napędowy odpowiadają automatyczne skrzynie biegów z 6 lub 8 przełożeniami. Wersje silnikowe obejmują jednostki napędowe o pojemności 5.3 oraz 6.2 litra. Dzięki nim Chevrolet Suburban radzi sobie bardzo dobrze nawet w przypadku dużego obciążenia pasażerami i ładunkami.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu chevrolet suburban?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Chevrolet Suburban jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Chevrolet Suburban. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt