Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Chevrolet Trans Sport

chevrolet trans sport

Chevrolet Trans Sport znany bardziej pod nazwą Pontiac Trans Sport jest pojazdem należącym do grupy samochodów typu van. Jest to samochód przystosowany do przewożenia od 5 do nawet 7 osób. Oznacza to, że pojazd ten został stworzony z myślą o osobach, którym zależy na wejściu w posiadanie auta rodzinnego charakteryzującego się bardzo dobrymi osiągami oraz wysokim poziomem komfortu i bezpieczeństwa jazdy. Ogromnym atutem są nowoczesne rozwiązania i elementy wyposażenia spełniające wymagania wielu użytkowników.


Opisywany model Chevrolet Trans Sport był produkowany w latach 1989-1998. Pojazd posiadał płytę podłogową zabezpieczoną galwanicznie przed korozją. Rozwiązanie to zapewniało również ochronę przed drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi powstającymi na przykład w wyniku uderzeń, itp. Płyta ta była również odporna na duże obciążenia generowane przez 7 osób oraz bagaże umieszczone w aucie.


Chevrolet Trans Sport to samochód, w którym za przenoszenie mocy na napęd odpowiada 3 lub 4-biegowa skrzynia automatyczna lub manualna posiadająca 5 przełożeń. Prezentowany model był dostępny w kilku wersjach silnikowych. Stosowano w nim benzynowe jednostki napędowe o pojemności 2.3, 3.1, 3.4 oraz 3.8 litra. Silnik 2.3 litra posiadał 4 cylindry, natomiast pozostałe charakteryzowały się 6 cylindrami. Takie jednostki napędowe charakteryzowały się bardzo dobrą mocą oraz osiągami. Dzięki temu pojazd jest w stanie bezproblemowo przewozić nawet bardzo duże obciążenia związane z ciężkimi bagażami oraz dużą liczbą pasażerów (do 7 osób).

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu chevrolet trans sport?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Chevrolet Trans Sport jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Chevrolet Trans Sport. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt