Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Mitsubishi Lancer Evolution

mitsubishi lancer evolution

Mitsubishi Lancer Evolution IX to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów sportowych. Jest to model dysponujący najnowszymi technologiami, dzięki którym auto jest w stanie generować osiągi charakterystyczne dla samochodów ścigających się na torach wyścigowych oraz trasach rajdowych. Oczywiście auto takie jest przystosowane do normalnego użytkowania w ruchu drogowym dzięki wykorzystaniu w nim wielu innowacyjnych technologii zapewniających wysoki poziom komfortu oraz bezpieczeństwa. Oczywiście pojazd ten posiada ograniczone wnętrze, więc korzystanie z niego jako z auta rodzinnego jest niepraktyczne i raczej niemożliwe. Mitsubishi Lancer Evolution IX  został  stworzony głównie z myślą o osobach, które cenią sobie możliwość bardzo agresywnej jazdy zbliżonej do stylu wyścigowego.


Jeśli chodzi o wyposażenie to skupiono się przede wszystkim na pakietach odpowiadających za poprawienie osiągów tego modelu. Oczywiście dostępne były również liczne urządzenia i systemy, bez których bezpieczna i komfortowa jazda z dużą prędkością byłaby niemożliwa, a auto nie zostałoby dopuszczone do normalnego ruchu drogowego.


Prezentowany samochód Mitsubishi Lancer Evolution IX produkowano w latach 2005-2008 jako 4-drzwiowy sedan lub 5-drzwiowe kombi. Pojazd ten dysponował napędem na cztery koła, na które moc była przenoszona przy pomocy 5 lub 6-biegowej skrzyni manualnej. Opisywane auto wyposażono w silniki 2.0 litra Turbo, które posiadały moc na poziomie 280-395 koni mechanicznych. Pozwalało to na przyspieszanie do 100 km/h w czasie 3,8-5,7 sekund i zapewnienie odpowiedniej dynamiki samochodu.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mitsubishi lancer evolution?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mitsubishi Lancer Evolution jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mitsubishi Lancer Evolution. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt