Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Volvo 744

volvo 744

Samochód marki Volvo 744 zaliczany był do grona aut luksusowych o średnim rozmiarze. Posiadał on wnętrze przystosowane do przewożenia maksymalnie 5 osób w bardzo komfortowych warunkach, a także z zachowaniem odpowiednio wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Nic więc dziwnego, że model ten idealnie nadawał się do użytkowania jako samochód o charakterze rodzinnym. Bardzo bogate wyposażenie oraz osiągi generowane przez ten pojazd to cechy, dzięki którym prezentowany model auta był przeznaczony przede wszystkim dla bogatych użytkowników, którym zależało na jak najlepszych warunkach jazdy dla siebie oraz swoich rodzin.


Prezentowany pojazd osobowy Volvo 744 był produkowany w latach 1984-1992 jako 4-drzwiowy sedan. Bardzo istotnym atutem tego auta był jego atrakcyjny wygląd oraz duża solidność i odporność na uszkodzenia. Oczywiście w samochodzie tym zastosowano wiele rozwiązań technologicznych, a także elementów wyposażenia, dzięki którym poziom komfortu oraz bezpieczeństwa był najwyższy z możliwych. Takie luksusowe wyposażenie sprawiało, że auto było przeznaczone dla bogatszych użytkowników.


Opisywany samochód Volvo 744 to model, w którym moc silnika była przenoszona na układ napędowy przy pomocy manualnej skrzyni biegów posiadającej 4 lub 5 przełożeń. Oprócz tego prezentowane auto było dostępne w wersjach z automatycznymi skrzyniami biegów posiadającymi 4 przełożenia. Silniki o pojemności 2.0, 2.3 oraz 2.4 litra zapewniały bardzo dobrą moc, która przekładała się na wysoki poziom dynamiki jazdy. Zapewniały one szybkie pokonywanie nawet bardzo dalekich dystansów.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu volvo 744?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Volvo 744 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Volvo 744. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt