Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Volvo 744

 • Volvo 744

  Volvo 744 Zarejestrowany w Polsce , SERWIS , 82 KM

  16000
  Rok produkcji:
  1988
  Przebieg:
  330000 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  82 KM
  Poj. silnika:
  2383 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Samochód marki Volvo 744 zaliczany był do grona aut luksusowych o średnim rozmiarze. Posiadał on wnętrze przystosowane do przewożenia maksymalnie 5 osób w bardzo komfortowych warunkach, a także z zachowaniem odpowiednio wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Nic więc dziwnego, że model ten idealnie nadawał się do użytkowania jako samochód o charakterze rodzinnym. Bardzo bogate wyposażenie oraz osiągi generowane przez ten pojazd to cechy, dzięki którym prezentowany model auta był przeznaczony przede wszystkim dla bogatych użytkowników, którym zależało na jak najlepszych warunkach jazdy dla siebie oraz swoich rodzin.


Prezentowany pojazd osobowy Volvo 744 był produkowany w latach 1984-1992 jako 4-drzwiowy sedan. Bardzo istotnym atutem tego auta był jego atrakcyjny wygląd oraz duża solidność i odporność na uszkodzenia. Oczywiście w samochodzie tym zastosowano wiele rozwiązań technologicznych, a także elementów wyposażenia, dzięki którym poziom komfortu oraz bezpieczeństwa był najwyższy z możliwych. Takie luksusowe wyposażenie sprawiało, że auto było przeznaczone dla bogatszych użytkowników.


Opisywany samochód Volvo 744 to model, w którym moc silnika była przenoszona na układ napędowy przy pomocy manualnej skrzyni biegów posiadającej 4 lub 5 przełożeń. Oprócz tego prezentowane auto było dostępne w wersjach z automatycznymi skrzyniami biegów posiadającymi 4 przełożenia. Silniki o pojemności 2.0, 2.3 oraz 2.4 litra zapewniały bardzo dobrą moc, która przekładała się na wysoki poziom dynamiki jazdy. Zapewniały one szybkie pokonywanie nawet bardzo dalekich dystansów.

Polska

Volvo 744 - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Volvo 744 w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt