Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Volvo Seria 400

 • Volvo Seria 400

  Volvo Seria 400 90 KM , I właściciel , hak

  1299
  Rok produkcji:
  1995
  Przebieg:
  317000 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  90 KM
  Poj. silnika:
  1800 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Volvo Serii 400 to pojazd osobowy zaliczany do grupy samochodów klasy C. Oznacza to, że w aucie takim zastosowano zwartą konstrukcję pomimo której możliwe jest względnie komfortowe przewożenie 5 osób. W związku z tymi informacjami można śmiało stwierdzić, że pojazd tego rodzaju nadawał się do użytkowania jako samochód rodzinny zapewniający bezpieczną i komfortową jazdę nawet na dalekich dystansach. Oprócz tego możliwe było zapewnienie odpowiedniego poziomu zwrotności, dynamiki, a także innych istotnych parametrów wpływających pozytywnie na jazdę o charakterze miejskim. Innymi słowy można zauważyć, że prezentowany model samochodu został wyprodukowany przede wszystkim z myślą o ludziach szukających niedrogiego w zakupie i eksploatacji auta wielozadaniowego.


Opisywane auto Volvo Serii 400 było produkowane w latach 1988-1996 jako 5-drzwiowy liftback. Charakteryzował się on odpowiednim poziomem dynamiki pomimo zastosowania w nim względnie oszczędnych jednostek napędowych. Niski poziom spalania paliwa oraz wyposażenie zapewniające komfort i bezpieczeństwo jazdy to kolejne istotne atuty prezentowanego samochodu osobowego.


W prezentowanym aucie Volvo Serii 400 zastosowano napęd na przednie koła, na które moc silnika była przenoszona przy pomocy 5-biegowej skrzyni manualnej, 4-biegowej przekładni automatycznej lub bezstopniowej przekładni typu CVT. Niska masa własna sprawiała, że auto zapewniało odpowiedni poziom dynamiki jazdy pomimo zastosowania dość oszczędnych silników o pojemności 1.6, 1.7, 1.8 i 2.0 w wersji benzynowej oraz 1.9 w wersji wysokoprężnej.

Polska

Volvo Seria 400 - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Volvo Seria 400 w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt