Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Volvo V50

volvo v50

Volvo V50 to samochód klasy C produkowany przez szwedzki koncern Volvo. Był to więc model posiadający dość małą, zwartą konstrukcję, która jednak była wystarczająca do przewożenia maksymalnie 5 osób. Ludzie tacy mieli zapewnione bardzo dobre warunki jazdy związane z wysokim poziomem komfortu, a także bezpieczeństwa. Dzięki temu można mieć pewność, że opisywany samochód nadawał się do użytkowania jako model rodzinny. Oprócz tego posiadał on wiele cech auta o charakterze miejskim. W związku z tym widać, że model taki został wyprodukowany z myślą o osobach zainteresowanych użytkowaniem aut wielofunkcyjnych.


Prezentowane auto Volvo V50 kompaktowe było produkowane w latach 2004-2012 jako 5-drzwiowe kombi z bogatym wyposażeniem skupiającym się przede wszystkim na najwyższym poziomie bezpieczeństwa jazdy (ESP, poduszki powietrzne, itp.) dodatkowo zastosowano elementy takie jak klimatyzacja, dzięki którym zapewniony był najwyższy poziom komfortu jazdy. Pozwoliło to na pokonywanie nawet dalekich dystansów bez zmęczenia, niewygody oraz innych niedogodności.


Opisywany samochód Volvo V50 był dostępny z napędem na przednie koła, ale oferowane były też wersje z napędem na obie osie. Moc silników była przenoszona na takie elementy napędu przy pomocy 5 i 6-biegowej skrzyni manualnej, 6-biegowej przekładni półautomatycznej lub 5-biegowej skrzyni automatycznej. Silniki o pojemności 1.6-2.5 litra oferowały moc na poziomie 100-230 koni mechanicznych. Oznacza to, że Volvo V50 było bardzo dynamicznym pojazdem pozwalającym na szybkie pokonywanie nawet dalekich tras.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu volvo v50?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Volvo V50 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Volvo V50. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt