Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Volvo C30

volvo c30

Volvo C30 to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów klasy kompaktowej. Oznacza to, że prezentowane auto charakteryzowało się małym rozmiarem umożliwiającym przewożenie maksymalnie 4 osób. W związku z tym model ten mógł być użytkowany jako pojazd dla małych rodzin na dalsze dystanse, ale również spełniał doskonale rolę auta zapewniającego dojazd do pracy, szkoły, miasta lub w inne miejsca na krótszych trasach. Model ten wyprodukowano głównie z myślą o ludziach zainteresowanych posiadaniem wysokiej jakości auta wielozadaniowego.


Prezentowany 3-drzwiowy Volvo C30 hatchback był produkowany w latach 2006-2012. W skład wyposażenia tego modelu wchodziły różne elementy, urządzenia i systemy, takie jak na przykład poduszki powietrzne, kurtyny powietrzne, ABS, ESP, elektryczne szyby i lusterka, klimatyzacja, alarm, nawigacja satelitarna, itp. Te oraz inne elementy wyposażenia zapewniały najwyższy możliwy poziom komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy. Dzięki temu zyskało ono maksymalną ocenę w testach bezpieczeństwa Euro NCAP.


Opisywany model Volvo C30 to pojazd, w którym zastosowany został napęd na przednie koła, a moc silnika była na nie przenoszona przy pomocy 5 i 6-biegowych skrzyń manualnych, 6-biegowych przekładni półautomatycznych lub 5-biegowych skrzyń automatycznych. Silniki benzynowe 1.6-2.5 litra oferowały moc na poziomie 100-230 koni mechanicznych, natomiast jednostki wysokoprężne o pojemności 1.6-2.4 litra zapewniały moc 109-180 koni mechanicznych. Oznacza to, że prezentowany model był bardzo dynamicznym samochodem osobowym.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu volvo c30?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Volvo C30 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Volvo C30. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt