Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Volvo V70

volvo v70

Volvo V70 to samochód osobowy zaliczany do segmentu D czyli do grona pojazdów klasy średniej. Innymi słowy jest to model rodzinny przystosowany do przewożenia w komfortowych warunkach 5 osób z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. W związku ze swoimi cechami można stwierdzić, że opisywany model został zaprojektowany przez szwedzkiego producenta z myślą o ludziach, którzy chcą zapewnić sobie oraz swoim rodzinom jak najlepsze warunki jazdy nawet na bardzo dalekich dystansach. Warto dodać, że pomimo bogatego wyposażenia, auto takie nie zalicza się do grona pojazdów premium lub luksusowych i dzięki temu jest ono przeznaczone do szerszego grona użytkowników o mniej zasobnych portfelach.


Prezentowany model samochodu Volvo V70 jest produkowany od 1996 roku i do tej pory powstały jego trzy generacje. Jeśli chodzi o zmiany wyglądu zewnętrznego to miały one bardziej kosmetyczny charakter. Najważniejsze zmiany wprowadzane z każdą nową generacją obejmowały wyposażenie, stosowane elementy mechaniczne oraz wiele innych technologii. Pozwalało to na zachowanie jak najwyższych standardów jakościowych obowiązujących na rynku.


Najnowsza, trzecia generacja modelu znanego pod nazwą Volvo V70 to auto oferowane jako 5-drzwiowe kombi z bogatym wyposażeniem poprawiającym poziom komfortu i bezpieczeństwa jazdy (ABS, kontrola trakcji, system audio, itp.). Modele te dostępne są z napędem na przednie lub cztery koła, na które moc silnika jest przenoszona przez 5 i 6-biegowe przekładnie automatyczne lub manualne. Silniki dostępne w zakresie pojemności 1.6-3.2 litra produkują moc 109-304 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu volvo v70?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Volvo V70 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Volvo V70. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt