Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Volvo S70

 • Volvo S70

  Volvo S70 HAK , TEMPOMAT , KLIMA

  9100
  Rok produkcji:
  1997
  Przebieg:
  199015 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  140 KM
  Poj. silnika:
  2461 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Volvo S70 to auto produkowane przez znany szwedzki koncern Volvo. Model ten zaliczany był do grona aut klasy premium. Charakteryzował się on dużym wnętrzem, które umożliwiało bezpieczne i wygodne przewożenie maksymalnie 5 osób. Innymi słowy auto takie doskonale spełniało zadania pojazdu o charakterze rodzinnym i zapewniało jak najlepsze warunki jazdy. Dzięki temu nawet dalekie trasy nie były nudne, męczące ani niewygodne zarówno dla dorosłych, jak i dla najmłodszych użytkowników pojazdu. Samochód ten wyprodukowano z myślą o bogatszych użytkownikach szukających auta zbliżonego pod względem osiągów i wyposażenia do najbardziej luksusowych modeli dostępnych na rynku.


Bardzo ważną cechą  modelu Volvo S70 produkowanego w latach 1996-2000 było zachowanie najwyższego możliwego poziomu bezpieczeństwa jazdy. W samochodzie tym zastosowano również wyposażenie poprawiające komfort oraz zapewniające rozrywkę w czasie pokonywania dalekiej trasy. Auto było solidne i odporne na różne uszkodzenia, a także awarie. Dzięki takim cechom spełniało ono oczekiwania ludzi poszukujących pojazdów najwyższej jakości.


Volvo S70 to auto, w którym zastosowano napęd na przednią oś lub na cztery koła. 5-biegowe skrzynie manualne lub 4 i 5-biegowe przekładnie automatyczne to mechanizmy, które odpowiadały za przenoszenie mocy na napęd. Silniki o pojemności 2.0-2.5 litra produkowały moc na poziomie 126-230 koni mechanicznych. Dzięki temu auto było w stanie bardzo dynamicznie pokonywać krótkie, a także dalekie dystanse.

Polska

Volvo S70 - sprzedam ❤️

Samochody osobowe 🥇. Volvo S70 w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt