Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Volvo S70

volvo s70

Volvo S70 to auto produkowane przez znany szwedzki koncern Volvo. Model ten zaliczany był do grona aut klasy premium. Charakteryzował się on dużym wnętrzem, które umożliwiało bezpieczne i wygodne przewożenie maksymalnie 5 osób. Innymi słowy auto takie doskonale spełniało zadania pojazdu o charakterze rodzinnym i zapewniało jak najlepsze warunki jazdy. Dzięki temu nawet dalekie trasy nie były nudne, męczące ani niewygodne zarówno dla dorosłych, jak i dla najmłodszych użytkowników pojazdu. Samochód ten wyprodukowano z myślą o bogatszych użytkownikach szukających auta zbliżonego pod względem osiągów i wyposażenia do najbardziej luksusowych modeli dostępnych na rynku.


Bardzo ważną cechą  modelu Volvo S70 produkowanego w latach 1996-2000 było zachowanie najwyższego możliwego poziomu bezpieczeństwa jazdy. W samochodzie tym zastosowano również wyposażenie poprawiające komfort oraz zapewniające rozrywkę w czasie pokonywania dalekiej trasy. Auto było solidne i odporne na różne uszkodzenia, a także awarie. Dzięki takim cechom spełniało ono oczekiwania ludzi poszukujących pojazdów najwyższej jakości.


Volvo S70 to auto, w którym zastosowano napęd na przednią oś lub na cztery koła. 5-biegowe skrzynie manualne lub 4 i 5-biegowe przekładnie automatyczne to mechanizmy, które odpowiadały za przenoszenie mocy na napęd. Silniki o pojemności 2.0-2.5 litra produkowały moc na poziomie 126-230 koni mechanicznych. Dzięki temu auto było w stanie bardzo dynamicznie pokonywać krótkie, a także dalekie dystanse.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu volvo s70?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Volvo S70 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Volvo S70. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt