Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Volvo C70

volvo c70

Volvo C70 to nazwa samochodu osobowego zaliczanego do grona pojazdów klasy premium. Oznacza to, że opisywane auto charakteryzuje się bardzo wysokim poziomem komfortu i bezpieczeństwa jazdy, a to wszystko jest możliwe dzięki temu, że model ten posiada bardzo bogate wyposażenie zbliżone do tego posiadanego przez luksusowe limuzyny. Ze względu na możliwość zapewnienia miejsca dla 2 lub 4 osób, pojazd ten nie spełnia zadań auta rodzinnego. Został on wyprodukowany z myślą o osobach samotnych, małżeństwach lub parach, którym zależało na dynamicznej jeździe oraz na zapewnieniu sobie jak najlepszych warunków podróżowania. Jest to klasa średnia-wyższa, więc auto takie było przeznaczone przede wszystkim dla bogatszych użytkowników.


Prezentowany model Volvo C70 coupe lub kabrio był sprzedawany w ramach dwóch generacji. Pierwsza z nich była produkowana w latach 1997-2005. Samochód ten jak na auto klasy premium przystało, był wyposażony w nowoczesny sprzęt obejmujący elementy, takie jak klimatyzacja, elektryczne szyby, elektryczne lusterka, ABS, oświetlenie asekuracyjne oraz wiele innych elementów zapewniających komfort i bezpieczeństwo jazdy. Było to małe auto z napędem na przednie koła, na które moc była przenoszona przez 4 i 5-biegowe skrzynie automatyczne lub 5-biegowe przekładnie manualne. Silniki 2.0-2.5 litra produkowały moc 170-245 koni mechanicznych.


Druga generacja opisywanego auta Volvo C70 była wytwarzana od 2005 do 2013 roku. Był to również model z napędem na przednie koła, na które moc przenosiły 5 i 6-biegowe skrzynie automatyczne lub 6-biegowe mechanizmy manualne. Druga wersja posiadała poduszki powietrzne, system zapewniający ochronę przed uderzeniem z boku, ABS, rozdzielacz siły hamowania, klimatyzację, itp. Silniki o pojemności 2.0 i 2.4 litra oferowały moc 136-230 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu volvo c70?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Volvo C70 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Volvo C70. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt