Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Volvo S40

volvo s40

Samochód osobowy marki Volvo S40 to pojazd zaliczany do grupy aut o charakterze kompaktowym. Był to więc model posiadający zwartą konstrukcję, jednak pomimo tego faktu był on w stanie pomieścić maksymalnie 5 osób we względnie komfortowych warunkach oraz z zachowaniem właściwego poziomu bezpieczeństwa jazdy. Dzięki temu opisywany samochód szwedzkiego producenta mógł doskonale spełniać zadania auta rodzinnego, ale dzięki swoim małym rozmiarom, zwrotności i dynamice, radził sobie również bardzo dobrze z pokonywaniem dystansów miejskich. Pojazd ten wyprodukowano z myślą o użytkownikach szukających samochodu wielozadaniowego.


Pierwszą wersję opisywanego samochodu Volvo S40 produkowano w latach 1995-2004 jako 4-drzwiowy sedan. Auto mogło pochwalić się nowoczesnym wyposażeniem oraz innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Model ten posiadał napęd na przednią oś, na którą moc silnika przenosiła 4 lub 5-biegowa skrzynia automatyczna albo 5-biegowa przekładnia manualna. Silniki 1.6-2.0 litra zapewniały moc na poziomie 90-200 koni mechanicznych.


Drugą generację Volvo S40 produkowano od 2004 do 2012 roku. Było to bogato wyposażone auto posiadające elementy, takie jak ESP, poduszki powietrzne czy też klimatyzacja. Oprócz standardowej wersji z napędem na przednie koła, dostępne były modele posiadające napęd na obie osie. Moc silników była na nie przenoszona przez 5 i 6-biegowe skrzynie manualne lub automatyczne. Silniki 1.6-2.5 litra zapewniały moc 100-230 koni mechanicznych, która przekładała się na bardzo dobre osiągi.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu volvo s40?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Volvo S40 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Volvo S40. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt