Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Volvo V60

volvo v60

Auto marki Volvo V60 to szwedzki pojazd zaliczany do segmentu D czyli do samochodów klasy średniej. Model ten posiada więc przestronne wnętrze zapewniające odpowiednią ilość miejsca, a także wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa jazdy nawet dla 5 osób, które nie będą narzekać na nudę, zmęczenie, dyskomfort oraz inne niedogodności związane z jazdą w nawet bardzo dalekiej trasie. W związku z takimi cechami nietrudno zauważyć, że prezentowany pojazd jest przeznaczony do użytkowania jako auto rodzinne. Model ten jest produkowany z myślą o użytkownikach szukających względnie niedrogiego w eksploatacji auta zapewniającego jak najlepsze warunki jazdy dla nich oraz ich rodzin.


Jak na porządne auto rodzinne przystało, model Volvo V60 wyposażony został w najwyższej jakości elementy, układy, systemy i urządzenia, których zadaniem jest poprawa poziomu bezpieczeństwa jazdy. Oprócz tego nie należy zapominać o sprzęcie wpływającym pozytywnie na poprawę poziomu wygody. Dodatkowo warto pamiętać o fakcie, że opisywany samochód jest bardzo solidnym modelem odpornym na uszkodzenia mechaniczne, awarie oraz inne problemy.


Volvo V60 jest produkowane od 2011 roku jako 5-drzwiowe kombi, które oprócz sporej przestrzeni dla kierowcy i pasażerów zapewnia bardzo dużą przestrzeń bagażową. W modelach tego pojazdu zastosowano napęd na przednie koła, ale dostępne są też wersje posiadające napęd na obie osie. Moc silnika może być na nie przenoszona przy pomocy 6-biegowej przekładni manualnej, ale oferowane są również wersje z 6-biegowymi automatami. Silniki 1.6-3.0 litra produkują moc 150-304 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu volvo v60?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Volvo V60 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Volvo V60. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt