Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Volvo 945

volvo 945

Volvo 945 to auto osobowe kwalifikujące się do grona modeli klasy premium, czyli do tak zwanego segmentu E. Model ten jest samochodem posiadającym przestronne wnętrze, które pozwala na przewożenie maksymalnie 5 osób. Oznacza to, że prezentowane auto nadawało się do użytkowania jako model rodzinny, tym bardziej, że zapewniało bardzo wysoki poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Model wyprodukowano z myślą o osobach o bardziej zasobniejszych portfelach, którym zależało na wejściu w posiadanie pojazdu zapewniającego jak najlepsze warunki jazdy dla całych rodzin na krótkich oraz dalekich dystansach.


Prezentowany samochód Volvo 945 charakteryzował się przede wszystkim bogatym wyposażeniem zapewniającym wysoki poziom bezpieczeństwa. Oznacza to, że można było w nim znaleźć boczne poduszki powietrzne oraz wiele innych urządzeń i systemów. Oprócz tego prezentowane auto wyposażone było w sprzęt odpowiedzialny za poprawę poziomu komfortu. Dzięki temu jazda nie była nudna ani niewygodna nawet na dalekim dystansie.


Opisywane auto Volvo 945 było produkowane w latach 1991-1998 jako 5-drzwiowe kombi z napędem na tylne koła, na które moc była przenoszona przy pomocy 4-biegowej skrzyni manualnej albo 5-biegowej przekładni w wersji manualnej. Oferowane były również modele z automatycznymi skrzyniami biegów posiadającymi 4 przełożenia. Silniki benzynowe 2.0 oraz 2.3 litra oraz jednostki dieslowskie o pojemności 2.4 litra produkowały moc zapewniającą jak najlepsze osiągi pozwalające na dynamiczne pokonywanie nawet dalekich tras.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu volvo 945?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Volvo 945 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Volvo 945. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt