Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Volvo 945

 • Volvo 945

  Volvo 945 125 KM , HAK , BEZWYPADKOWY

  7999
  Rok produkcji:
  1994
  Przebieg:
  270000 km
  Rodzaj paliwa:
  Diesel
  Moc silnika:
  125 KM
  Poj. silnika:
  2383 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Volvo 945 to auto osobowe kwalifikujące się do grona modeli klasy premium, czyli do tak zwanego segmentu E. Model ten jest samochodem posiadającym przestronne wnętrze, które pozwala na przewożenie maksymalnie 5 osób. Oznacza to, że prezentowane auto nadawało się do użytkowania jako model rodzinny, tym bardziej, że zapewniało bardzo wysoki poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Model wyprodukowano z myślą o osobach o bardziej zasobniejszych portfelach, którym zależało na wejściu w posiadanie pojazdu zapewniającego jak najlepsze warunki jazdy dla całych rodzin na krótkich oraz dalekich dystansach.


Prezentowany samochód Volvo 945 charakteryzował się przede wszystkim bogatym wyposażeniem zapewniającym wysoki poziom bezpieczeństwa. Oznacza to, że można było w nim znaleźć boczne poduszki powietrzne oraz wiele innych urządzeń i systemów. Oprócz tego prezentowane auto wyposażone było w sprzęt odpowiedzialny za poprawę poziomu komfortu. Dzięki temu jazda nie była nudna ani niewygodna nawet na dalekim dystansie.


Opisywane auto Volvo 945 było produkowane w latach 1991-1998 jako 5-drzwiowe kombi z napędem na tylne koła, na które moc była przenoszona przy pomocy 4-biegowej skrzyni manualnej albo 5-biegowej przekładni w wersji manualnej. Oferowane były również modele z automatycznymi skrzyniami biegów posiadającymi 4 przełożenia. Silniki benzynowe 2.0 oraz 2.3 litra oraz jednostki dieslowskie o pojemności 2.4 litra produkowały moc zapewniającą jak najlepsze osiągi pozwalające na dynamiczne pokonywanie nawet dalekich tras.

Polska

Volvo 945 - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Volvo 945 w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt