Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Volvo S90

volvo s90

Volvo S90 to auto osobowe zaliczane do grupy pojazdów klasy premium. Oznacza to, że opisywany model był samochodem posiadającym przestronne wnętrze pozwalające na przewożenie maksymalnie 5 osób. Dzięki zapewnianiu wysokiego poziomu komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy, opisywane auto nadawało się do użytkowania jako pojazd o charakterze rodzinnym. Zapewniał on jak najlepsze warunki jazdy nie tylko na krótkich, ale również na dalekich dystansach. Dzięki bogatemu wyposażeniu, model ten spełnia nawet bardzo rygorystyczne oczekiwania użytkowników. Auto zostało wyprodukowane głównie z myślą o bogatszych użytkownikach.


Prezentowane auto Volvo S90 charakteryzowało się bardzo solidną konstrukcją, dzięki której możliwe było bezawaryjne oraz bezproblemowe przewożenie maksymalnej liczby 5 osób oraz ich bagaży. Bardzo ważną cechą opisywanego modelu jest fakt, że samochód ten był wyposażony w nowoczesny sprzęt zapewniający jak najwyższy poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. To właśnie dzięki takiemu wyposażeniu auto doskonale nadaje się do użytkowania jako pojazd rodzinny.


Opisywane auto Volvo S90 było produkowane w latach 1990-1998 jako 4-drzwiowy sedan lub 5-drzwiowe kombi. W pojeździe tym zamontowano skrzynie automatyczne posiadające 4 biegi, ale dostępne były również wersje ze skrzyniami manualnymi z 5 przełożeniami. Jeśli chodzi o silniki to w samochodzie tym zastosowano jednostki napędowe o pojemności 2.0, 2.5 oraz 2.9 litra. Zakres ich mocy to poziom 170-204 koni mechanicznych. Oznacza to, że opisywane auto charakteryzowało się wysokim poziomem dynamiki.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu volvo s90?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Volvo S90 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Volvo S90. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt