Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Volvo 850

volvo 850

Samochód osobowy marki Volvo 850 to auto zaliczane do tak zwanego segmentu D lub E. Oznacza to, że w zależności od wersji jest to model klasy średniej lub premium. W związku z tym prezentowany pojazd posiada przestronne wnętrze przystosowane do przewożenia maksymalnie 5 osób. W związku z taką cechą opisywany model nadawał się do użytkowania jako auto o charakterze rodzinnym, a dzięki bogatemu wyposażeniu i bardzo dobrym osiągom można stwierdzić, że prezentowany pojazd był przeznaczony głównie dla użytkowników o bardziej zasobnych portfelach. Jednocześnie auta takie nie były aż tak drogie jak pojazdy klasy luksusowej.


Opisywany model samochodu Volvo 850 był produkowany od 1991 do 1996 roku jako 4-drzwiowy sedan lub 5-drzwiowe kombi. Jak na auto klasy premium przystało, model ten posiadał wiele elementów wyposażenia, dzięki którym jazda nawet na dalekiej trasie nie była nudna, niewygodna ani niebezpieczna. Oprócz tego warto pamiętać o ogromnym atucie, jakim była duża solidność. Dzięki takim zaletom prezentowane auto nadawało się do użytkowania jako pojazd o charakterze rodzinnym przeznaczony do dalszych wypadów.


Masa własna prezentowanego auta Volvo 850 sięgała poziomu 1365 kilogramów. Jeśli chodzi o przenoszenie mocy silnika na napęd to odpowiedzialne były za to mechanizmy takie jak manualne skrzynie biegów z 5 przełożeniami lub skrzynie automatyczne z 4 przełożeniami. Paleta silników była bardzo szeroka i obejmowała jednostki napędowe charakteryzujące się pojemnością 2.0-2.5 litra, których moc sięgała poziomu 126-250 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu volvo 850?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Volvo 850 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Volvo 850. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt