Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Volvo Seria 200

volvo seria 200

Volvo Serii 200 to samochód osobowy zaliczany do grona dużych pojazdów charakteryzujących się przestronnym wnętrzem. Opisywane auto zapewnia bardzo dobre warunki jazdy w zakresie komfortu i bezpieczeństwa. Dzięki temu prezentowany model idealnie spełniał zadania auta rodzinnego dla większej grupy osób. Zapewniał on wygodną, bezpieczną oraz przyjemną podróż nawet na dalekich dystansach. Samochód tego rodzaju został wyprodukowany z myślą o użytkownikach zainteresowanych posiadaniem jak najlepszego auta dla siebie oraz swoich rodzin.


Prezentowany samochód Volvo Serii 200 to auto, które było produkowane w latach 1974-1985 w wersji 3, 4 oraz 5-drzwiowej. Bardzo ważną cechą charakterystyczną prezentowanego auta była jego duża solidność, dzięki której pojazd był przystosowany do przewożenia 5 osób oraz ich bagaży. W związku z tym możliwa była bezproblemowa oraz dynamiczna jazda z nawet bardzo dużym obciążeniem. Dzięki bardzo bogatemu wyposażeniu poziom komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy takim samochodem był wysoki.


Opisywane auto Volvo Serii 200  było samochodem wyposażonym w napęd na tylne koła, na które moc silnika była przenoszona przy pomocy 4 i 5-biegowej przekładni manualnej. Oprócz tego prezentowany model dostępny był w wersjach posiadających skrzynie biegów z 3 lub 4 przełożeniami. Warto pamiętać o dynamicznym charakterze tego pojazdu. Zapewniał on dobre przyspieszenie oraz prędkość maksymalną dzięki temu, że zastosowano w nim silniki, których pojemność mieściła się w zakresie 1.8-2.9 litra (w tym 2.0 oraz 2.4 diesel).

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu volvo seria 200?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Volvo Seria 200 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Volvo Seria 200. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt