Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Volvo Seria 400

volvo seria 400

Volvo Serii 400 to pojazd osobowy zaliczany do grupy samochodów klasy C. Oznacza to, że w aucie takim zastosowano zwartą konstrukcję pomimo której możliwe jest względnie komfortowe przewożenie 5 osób. W związku z tymi informacjami można śmiało stwierdzić, że pojazd tego rodzaju nadawał się do użytkowania jako samochód rodzinny zapewniający bezpieczną i komfortową jazdę nawet na dalekich dystansach. Oprócz tego możliwe było zapewnienie odpowiedniego poziomu zwrotności, dynamiki, a także innych istotnych parametrów wpływających pozytywnie na jazdę o charakterze miejskim. Innymi słowy można zauważyć, że prezentowany model samochodu został wyprodukowany przede wszystkim z myślą o ludziach szukających niedrogiego w zakupie i eksploatacji auta wielozadaniowego.


Opisywane auto Volvo Serii 400 było produkowane w latach 1988-1996 jako 5-drzwiowy liftback. Charakteryzował się on odpowiednim poziomem dynamiki pomimo zastosowania w nim względnie oszczędnych jednostek napędowych. Niski poziom spalania paliwa oraz wyposażenie zapewniające komfort i bezpieczeństwo jazdy to kolejne istotne atuty prezentowanego samochodu osobowego.


W prezentowanym aucie Volvo Serii 400 zastosowano napęd na przednie koła, na które moc silnika była przenoszona przy pomocy 5-biegowej skrzyni manualnej, 4-biegowej przekładni automatycznej lub bezstopniowej przekładni typu CVT. Niska masa własna sprawiała, że auto zapewniało odpowiedni poziom dynamiki jazdy pomimo zastosowania dość oszczędnych silników o pojemności 1.6, 1.7, 1.8 i 2.0 w wersji benzynowej oraz 1.9 w wersji wysokoprężnej.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu volvo seria 400?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Volvo Seria 400 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Volvo Seria 400. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt