Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Volvo Seria 700

volvo seria 700

Volvo Serii 700 to auta zaliczane do grona samochodów luksusowych średnich rozmiarów. Były to pojazdy posiadające przestronne i bardzo dobrze wyposażone wnętrza przystosowane do przewożenia dużej liczby osób. Dzięki temu auta takie nadawały się do użytkowania jako pojazdy o charakterze rodzinnym, które zapewniały bardzo dobre warunki jazdy na krótkich oraz dalekich dystansach w zakresie komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Oczywiście model ten został wyprodukowany przede wszystkim z myślą o bogatszych użytkownikach, którym zależało na posiadaniu pojazdu z bardzo bogatym wyposażeniem obejmującym najlepsze elementy, dzięki którym nawet daleka jazda nie jest nudna, niewygodna ani niebezpieczna.


Jednym z modeli wchodzących w skład Volvo Serii 700 było auto znane jako Volvo 740. Model ten posiadał wiele elementów wyposażenia, dzięki którym poziom komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy nie pozostawiał wiele do życzenia. W prezentowanym aucie zastosowano 4 i 5-biegowe przekładnie manualne, a także 4-biegowe skrzynie automatyczne. W modelu tym montowano silniki o pojemności 2.0, 2.3 oraz 2.4 litra. Auto produkowano od 1985 do 1992 roku.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu volvo seria 700?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Volvo Seria 700 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Volvo Seria 700. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt