Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Volvo XC 70

volvo xc 70

Samochód osobowy marki Volvo XC70 to nic innego jak uterenowiona wersja modelu znanego pod nazwą Volvo V70. Oznacza to, że prezentowany model jest autem posiadającym przestronne wnętrze, w którym istnieje możliwość przewożenia maksymalnie 5 osób. Innymi słowy, dzięki takim atutom opisywane auto nadaje się do użytkowania jako model rodzinny zapewniający jak najlepsze warunki jazdy na krótkich, a także dalekich dystansach. Dzięki swoim cechom terenowym, prezentowany model samochodu osobowego radzi sobie dobrze nie tylko z pokonywaniem tras asfaltowych, ale również dróg polnych i terenowych o umiarkowanym, a także średnim poziomie trudności.


Opisywane auto Volvo XC70 jest produkowane od 1996 roku i do tej pory powstały jego trzy generacje odróżniające się od siebie przede wszystkim zastosowanymi elementami mechanicznymi, wyposażeniem, a także technologiami. W związku z licznymi modernizacjami prezentowany samochód był regularnie dopasowywany do stale rosnących wymagań użytkowników oraz do stale zwiększających się, rygorystycznych norm obowiązujących na rynku motoryzacyjnym.


Trzecia generacja Volvo XC70 jest produkowana od 2007 roku. Jest to komfortowy pojazd, którego konstrukcja została wzmocniona, tak aby utrzymywała przeciążenia związane z jazdą w warunkach terenowych. W skład wyposażenia wchodziło wiele systemów, dzięki którym jazda w trudnym terenie jest komfortowa i bezpieczna. 5 i 6-biegowe przekładnie automatyczne oraz manualne przenoszą moc silnika na napęd na przednie lub cztery koła. Jednostki napędowe 1.6-3.2 litra oferują moc 109-304 KM.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu volvo xc 70?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Volvo XC 70 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Volvo XC 70. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt