Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Volvo XC 90

volvo xc 90

Samochód osobowy marki Volvo XC90 to model typu SUV przystosowany do przewożenia maksymalnie 5, a nawet 7 osób. Dzięki temu auto takie doskonale spełnia zadania pojazdu rodzinnego zapewniającego komfortowe i bezpieczne warunki jazdy dla dużych rodzin. Oprócz tego opisywany model mógł być wykorzystywany komercyjnie jako taksówka lub auto użytkowane przez firmy oferujące krajowy, a także międzynarodowy transport pasażerów. W związku z tym model ten wyprodukowano z myślą o firmach, a także o użytkownikach indywidualnych poszukujących najlepszego samochodu dla siebie oraz swoich rodzin.


Pierwszą generację opisywanego samochodu Volvo XC90 produkowano w latach 2002-2014. Był to solidny pojazd radzący sobie z wydajnym i bezpiecznym pokonywaniem tras terenowych. W skład jego wyposażenia wchodziły elementy, takie jak ABS, ESP, czujniki cofania, elektryczne szyby przednie, poduszki powietrzne, nawigacja satelitarna, itp. Auto posiadało napęd na przednie koła lub na obie osie. Moc silnika była na nie przenoszona przez 5 i 6-biegowe skrzynie manualne lub 4, 5 oraz 6-biegowe przekładnie automatyczne. Silniki o pojemności 2.4-4.4 produkowały moc 163-315 koni mechanicznych.


Druga generacja modelu Volvo XC90 jest produkowana od początku 2015 roku. Samochód ten również jest wyposażony w napęd na przednie lub cztery koła, na które moc silnika jest przenoszona przy pomocy 8-biegowej przekładni automatycznej. Silniki benzynowe lub dieslowskie o pojemności 2.0 litra oferują moc 190-320 koni mechanicznych. Oprócz tego oferowana jest jednostka hybrydowa wspomagana przez silnik elektryczny. Łączna moc takiej jednostki to poziom 400 KM.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu volvo xc 90?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Volvo XC 90 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Volvo XC 90. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt