Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Mazda 121

mazda 121

Mazda 121 to samochód osobowy zaliczany do grona pojazdów klasy miejskiej. Oznacza to, że prezentowane auto charakteryzuje się małymi rozmiarami. W samochodzie tym można pomieścić 5 osób. Oznacza to, że opisywany pojazd subkompaktowy może na krótką metę służyć jako auto rodzinne, ale warto jednak pamiętać, że jego głównym przeznaczeniem jest jazda miejska oraz pokonywanie krótkich tras. Opisywane auto zostało stworzone dla użytkowników poszukujących zwrotnego, wydajnego oraz niedrogiego w eksploatacji auta zapewniającego dojazd do pracy, szkoły, miasta oraz w inne miejsca. Opisywany pojazd to samochód znany pod inną nazwą jako Mazda Demio. Wersja eksportowa na rynek europejski to właśnie model 121.


Opisywany samochód Mazda 121 był produkowany w latach 1996-2002. Auto takie charakteryzowało się niską masą własną. Dzięki temu pomimo zastosowania małych i oszczędnych silników pojazd zachowywał odpowiedni poziom dynamiki jazdy przystosowany do jazdy o charakterze miejskim. Opisywane auto dysponuje wyposażeniem zapewniającym wysoki poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy.


W prezentowanym pojeździe Mazda 121 zastosowano napęd na przednią oś. Jego ładowność to poziom 440 kilogramów, a zbiornik paliwa charakteryzował się pojemnością 43 litrów. W opisywanym aucie zastosowano silniki o pojemności 1.3 litra oraz mocy 82 koni mechanicznych, a także jednostki napędowe posiadające pojemność 1.5 litra oraz moc 99 koni mechanicznych. Takie silniki nie zużywały zbyt wiele paliwa, ale jednocześnie zapewniały odpowiednią dynamikę jazdy dzięki temu, że auto nie było ciężkie.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mazda 121?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mazda 121 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mazda 121. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt