Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Mazda 626

mazda 626

Samochód osobowy znany na rynku pod nazwą Mazda 626 jest autem osobowym zaliczanym do grona pojazdów klasy średniej. Jest to więc pojazd posiadający przestronne wnętrze, w którym możliwe jest przewożenie 5 osób w bardzo komfortowych i bezpiecznych warunkach, bez ciasnoty i innych niedogodności. Dzięki takim atutom opisywany model może spełniać zadania auta o charakterze rodzinnym przeznaczonym na długie trasy. Samochód przeznaczony jest głównie dla osób poszukujących niedrogiego w eksploatacji auta dla siebie i swojej rodziny.


Mazda 626 była produkowana w latach 1979-2002. Przez cały okres produkcji powstało 5 generacji tego modelu różniących się od siebie pod wieloma względami. Modernizacje obejmowały wygląd pojazdu, zastosowane rozwiązania techniczne, wyposażenie wnętrza, itp. Dzięki temu samochód był stale dopasowywany do zwiększających się wymagań oraz zmieniających się standardów jakościowych obowiązujących na rynku motoryzacyjnym.


Piąta Mazda 626, najnowsza generacja opisywanego modelu była produkowana w latach 1997-2002 jako 4-drzwiowy sedan, 5-drzwiowy liftback lub jako pojazd o nadwoziu kombi również z 5 drzwiami. Auto posiadało regulowany fotel, wszystkie przyrządy do regulacji i ustawień znajdowały się pod ręką. Zastosowano wiele elementów wyposażenia odpowiedzialnych za poprawę poziomu komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Dzięki nim auto doskonale spełniało zadania samochodu rodzinnego. W modelu piątej generacji zastosowano napęd na przednią oś, na którą moc była przenoszona przez 5-biegową skrzynię manualną lub 4-biegowy automat. Silniki 1.8-2.5 litra zapewniały moc na poziomie 90-280 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mazda 626?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mazda 626 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mazda 626. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt