Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz!


 • Podkategorie
 • Parametry

Skasuj filtry

Mazda CX-9

 • Mazda CX-9

  Mazda CX-9 I właściciel , 277 KM , 4x4

  92000
  Rok produkcji:
  2014
  Przebieg:
  38500 km
  Rodzaj paliwa:
  Benzyna
  Moc silnika:
  277 KM
  Poj. silnika:
  3700 cm3
  Rodzaj ogłoszenia:
  sprzedam

Samochodód osobowy

Auto osobowe marki Mazda CX-9 jest samochodem o charakterze sportowo-użytkowym. Innymi słowy jest to tak zwany SUV posiadający bardzo przestronne wnętrze, w którym zapewniane są bardzo dobre warunki jazdy obejmujące wysoki poziom komfortu, a także bezpieczeństwa. Auto takie jest w stanie pomieścić nawet 7 osób, więc może być użytkowane jako samochód dla dużych rodzin lub jako środek transportu pozwalający na przewóz zorganizowanych grup ludzi. Dzięki bogatemu wyposażeniu, jazda nie będzie nudna ani niewygodna pomimo pokonywania dalekich tras. Pojazd wyprodukowano dla ludzi, którym zależy na aucie radzącym sobie dobrze nie tylko z szosami, ale również z trasami o charakterze terenowym.


Opisywany model Mazda CX-9 jest produkowany od 2007 roku jako 5-drzwiowy SUV. Auto tego rodzaju jest pojazdem charakteryzującym się solidną konstrukcją. Dzięki niej możliwe jest utrzymanie dużych obciążeń generowanych przez 7 osób oraz ich bagaże. Auto jest odporne na uszkodzenia oraz inne niekorzystne czynniki związane z jazdą w terenie. W modelu tym zastosowano różne elementy wyposażenia, takie jak na przykład ABS, system kontroli trakcji, system chroniący przed dachowaniem, system kontroli ciśnienia w oponach, itp. Oprócz tego pojazd posiada wzmocnione strefy zgniotu. Dzięki temu auto zapewnia bardzo wysoki poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy.


Mazda CX-9 to samochód wyposażony w napęd na przednią oś lub na cztery koła. Moc jest przenoszona na taki układ napędowy przy pomocy 6-biegowej skrzyni automatycznej. Silniki 3.5 oraz 3.7 litra generują moc na poziomie 267 oraz 277 koni mechanicznych.

Polska

Mazda CX-9 - sprzedam samochód ❤️

Samochody osobowe 🥇. Mazda CX-9 w Twojej okolicy ⭐ Mamy najwięcej kupujących ⭐ Przeglądaj oferty sprzedam i kupię aut osobowych w Posamochod.pl.

Na skróty

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt