Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Mazda CX-9

mazda cx-9

Auto osobowe marki Mazda CX-9 jest samochodem o charakterze sportowo-użytkowym. Innymi słowy jest to tak zwany SUV posiadający bardzo przestronne wnętrze, w którym zapewniane są bardzo dobre warunki jazdy obejmujące wysoki poziom komfortu, a także bezpieczeństwa. Auto takie jest w stanie pomieścić nawet 7 osób, więc może być użytkowane jako samochód dla dużych rodzin lub jako środek transportu pozwalający na przewóz zorganizowanych grup ludzi. Dzięki bogatemu wyposażeniu, jazda nie będzie nudna ani niewygodna pomimo pokonywania dalekich tras. Pojazd wyprodukowano dla ludzi, którym zależy na aucie radzącym sobie dobrze nie tylko z szosami, ale również z trasami o charakterze terenowym.


Opisywany model Mazda CX-9 jest produkowany od 2007 roku jako 5-drzwiowy SUV. Auto tego rodzaju jest pojazdem charakteryzującym się solidną konstrukcją. Dzięki niej możliwe jest utrzymanie dużych obciążeń generowanych przez 7 osób oraz ich bagaże. Auto jest odporne na uszkodzenia oraz inne niekorzystne czynniki związane z jazdą w terenie. W modelu tym zastosowano różne elementy wyposażenia, takie jak na przykład ABS, system kontroli trakcji, system chroniący przed dachowaniem, system kontroli ciśnienia w oponach, itp. Oprócz tego pojazd posiada wzmocnione strefy zgniotu. Dzięki temu auto zapewnia bardzo wysoki poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy.


Mazda CX-9 to samochód wyposażony w napęd na przednią oś lub na cztery koła. Moc jest przenoszona na taki układ napędowy przy pomocy 6-biegowej skrzyni automatycznej. Silniki 3.5 oraz 3.7 litra generują moc na poziomie 267 oraz 277 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mazda cx-9?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mazda CX-9 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mazda CX-9. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt