Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Mazda 5

mazda 5

Samochód osobowy marki Mazda 5 jest znany pod taką nazwą na rynku europejskim. Inna nazwa tego modelu to Mazda Premacy. Pojazd ten zaliczany jest do grona kompaktowych minivanów. Pomimo swojej zwartej jak na minivana konstrukcji, auto takie jest w stanie pomieścić 5-7 osób zapewniając im wysoki poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Jest to więc bardzo ciekawy pojazd mogący służyć jako pojazd rodzinny, taksówka lub auto do prywatnego albo komercyjnego przewozu zorganizowanych grup ludzi. Opisywane auto było produkowane w latach 1999-2015 i zostało zaprojektowane z myślą o osobach, którym zależy na rodzinnym modelu posiadającym bogate wyposażenie, dzięki któremu komfort i bezpieczeństwo jazdy stoi na wysokim poziomie.


Opisywany pojazd Mazda 5 był produkowany w trzech generacjach, które różniły się od siebie cechami takimi jak wygląd zewnętrzny, zastosowane technologie, generowane osiągi, itp. Dzięki modernizacjom, które przechodził ten pojazd możliwe było zapewnienie jak najwyższych standardów. Liczne elementy wyposażenia wykorzystane w tym pojeździe sprawiły, że auto takie spełniało nawet bardzo wygórowane wymagania użytkowników.


Ostatnia generacja prezentowanego modelu Mazda 5 była wytwarzana od 2010 do 2015 roku. Był to 5-drzwiowy minivan, w którym za przenoszenie mocy na układ napędowy odpowiadała 6-biegowa skrzynia manualna lub 5-biegowa przekładnia automatyczna. Za napędzanie auta odpowiadały silniki 1.8 i 2.0 litra w benzynie, które generowały moc na poziomie 115 oraz 150 koni mechanicznych. Dostępna była również dieslowska jednostka napędowa o pojemności 1.6 litra oraz mocy 115 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mazda 5?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mazda 5 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mazda 5. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt