Nieważne jakiego samochodu szukasz, bo... U nas go znajdziesz! Zacznij sprzedawać


  • Podkategorie
  • Parametry
Skasuj filtry

Cena

Rok produkcji

Przebieg

Skrzynia biegów

Moc silnika

Pojemność silnika

Rodzaj paliwa

Filtr cząsteczek stałych

Napęd

Kolor nadwozia

Typ nadwozia

Liczba miejsc

Lokalizacja

Kraj pochodzenia

Stan

Historia samochodu

Inne

Zapisz filtry

Mazda CX-5

mazda cx-5

Samochód osobowy znany na rynku pod nazwą Mazda CX-5 jest autem typu crossover stanowiącym połączenie pojazdu typu van z autem typu SUV. Cechą charakterystyczną takiego modelu samochodu jest przestronne wnętrze dla 5 osób, dzięki któremu prezentowane auto może spełniać zadania pojazdu o charakterze rodzinnym. Taki pojazd jest autem, które może zapewnić bardzo wysoki poziom komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Samochód ten wyprodukowano głównie dla osób, którym zależy na solidnym pojeździe wysokiej jakości, który radzi sobie bardzo dobrze nie tylko jako auto rodzinne na długich dystansach, ale również pozwala na pokonywanie tras terenowych o umiarkowanym i średnim stopniu trudności.


Prezentowany samochód Mazda CX-5 jest produkowany od 2012 roku. Posiada on wzmocnioną konstrukcję, dzięki której możliwe jest utrzymywanie obciążeń generowanych przez 5 osób oraz ich bagaże. W skład wyposażenia wchodzi wiele elementów, takich jak ABS z EBD, ESP z ASR, poduszki powietrzne, układ ułatwiający proces ruszania pod górę, elektrycznie sterowane lusterka, system ostrzegania przed zmianą pasa ruchu oraz w wiele innych urządzeń, systemów, a także elementów odpowiedzialnych za poprawę komfortu i bezpieczeństwa jazdy.


W opisywanym 5-drzwiowym aucie Mazda CX-5 typu SUV zastosowano napęd na przednią oś lub na cztery koła. Moc jest przenoszona na taki układ napędowy przy pomocy manualnej lub automatycznej skrzyni posiadającej 6 przełożeń. Silniki benzynowe o pojemności 2.0 litra generują moc 160-165 koni mechanicznych, a jednostki dieslowskie o pojemności 2.2 litra zapewniają z kolei moc na poziomie 150-175 koni mechanicznych.

Czy na portalu Po Samochód mogę dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu mazda cx-5?

Dodawanie ogłoszenia sprzedam Mazda CX-5 jest w pełni darmowe dla każdego zarejestrowanego użytkownika. Dodaj ogłoszenie Mazda CX-5. Rejestracja zajmuje tylko 30 sekund!

Pytania? Zadzwoń do nas już teraz +48 555 888 777
lub wyślij e-mail na kontakt@posamochod.pl

Kontakt